Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor vihetem utcára először?

Mikor vihetem utcára először?

Figyelt kérdés
Van egy fiú kiskutyám, három hónapos. Mikor ebben a témában olvastam utána, elég eltérő véleményeket találtam. Ti mit gondoltok, mikor sétáltathatom meg először a kutyámat?

2012. jún. 20. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az orvos engedélyt ad rá, azaz megkapta az alap oltásokat. Mi a 3. oltás után 1 héttel vihettük sétálni.
2012. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Különbség van a séta és a szobatisztaságra nevelés között. Én a szobatisztaságra nevelést azonnal elkezdtem, amint hozzám került, tehát levittem. Viszont a sétákat csak az oltási sorozat vége után.
2012. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már mind a 3 parvo-elleni oltását megkapta, márpedig ebben a korban már meg kellett kapnia, akkor teljesen nyugodtan viheted sétálni. A veszettség elleni oltást is ha még nem kapta meg, akkor lassan itt lesz az ideje. De mivel a veszettség nem túl gyakori, főleg városokban, amiatt, hogy elkapja ezt a vírust, nem kell nagyon izgulnod. Viszont a közterületesek számon kérhetik, ha még nincs meg.
2012. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát elvileg 12hetesen a 3. oltása után viheted utcára:) de én már 8 hetesen vittem kifele a 2. oltás után:D te is viheted nyugodtan! csak vigyázz rá h ne egyen fel semmit meg kakit ne szagolgasson meg ilyenek.. :D ja és a legfontosabb madárkaki, madárkaja meg ilyenek :D azok nagyon veszélyesek elvileg :) jó kutyanevelést:D
2012. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első alap oltást megkapva bármikor.


Egyébként, nem lehet, hogy azért van ennyi beteg állat, mert mindent ennyire túl kompenzáljuk?

Egy kisbabát is kivihetsz 3 hetesen, de maximum egy hónaposan anélkül, hogy bármi védő oltása lenne.

2012. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!