Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriver kutyának...

Mónika07 kérdése:

Golden retriver kutyának szeretnénk házat venni. Tudom hogy számít a marmagasság, hossz, teljes magasság csak azt nem hogy pontosan mi hány cm. Segítene valaki, hogy mekkora házat érdemes venni, hogy ne legyen se túl kicsi se túl nagy?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:

1.5m hosszú, 2 vagy 2.5m széles magasságra meg szerintem 80cm elég! és az úgy kényelmes neki!

Nem akarok beleszólni, hogy milyet veszel de én úgy tudom, hogy ezek nagyon drágák:) Vagyis én ilyen tök kicsi házakat láttam 30ezer körül.. :S szerintem ha egy asztalossal megcsináltatod az úgy olcsóbb:) nézd meg mennyi az a ház amit venni akarsz utána hívj fel egy asztalost és kérdezd meg tőle h mennyiért csinálná meg cakomm pakk:) és lehet h 10-15ezret spórolsz ami meg nem mind1 :) sok siker :D

2012. jún. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nézegetem őket és tényleg nagyon drágák azért is gondoltam már arra h megcsináltatnánk,hátha úgy olcsóbban kijönne.
2012. jún. 20. 12:37
 3/8 anonim ***** válasza:

nem tudok pontos árat, most csak úgy mondok egy összeget!:D

tegyük fel kinézel egy házat ami 70ezer ft megnézed a méretét és felhívsz egy asztalost h szeretnél egy kutyaházat csináltatni elmondod a méreteket és közlöd vele h van rá 45ezer ftod és akkor vagy azt mondja h igen vagy azt h nem felhívsz egy másikat és ha nem akarja 45ért megcsinálni mond h akkor 50ezer és ez a vége! ha azt mondja h nem akkor keresel egy harmadikat:D de amúgy szerintem az első is megfogja csinálni! csak annyit mondjál h van pl. 40ezred egy ekkora méretű házra:D és már is nyertél 30ezret :D

2012. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
25ezer ftból is kijön egy viszonylag nagyobb ház ahogy nézegetem az oldalakat
2012. jún. 20. 12:52
 5/8 A kérdező kommentje:
és én ettől olcsóbban szeretnék
2012. jún. 20. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:
hát én a helyedbe felhívnék egy asztalost vagy elmennék egyhez és megmondanám neki h mekkora házat szeretnék és csinálja meg úgy h 2 faros lemez közé hungarocelt rakjon (télen is jó lesz neki) és az szerintem kijönne 10-15ezer körül:D
2012. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
faroslemez nagyon olcsó! sőt ha szánsz rá időt magadnak is megtudnád csinálni! faroslemez hungarocel faroslemez:D összeragaszotd ebből csinszálsz 4 oldalt egy 90fokos lemezlappal összecsavarozod az oldalakat és kész:D nagyon olcsón kijössz belőel:)
2012. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! megoldódott,nem lesz kutyaház hanem a régi malacól lesz átalakítva,lesz kennel azon belül meg a kuckó :)
2012. jún. 21. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!