Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MEOE-be nem dolgozik senki,...

MEOE-be nem dolgozik senki, vagy mi van már?

Figyelt kérdés
2012.01. hóban befizettem a tagdíjat a matricát azóta sem küldték ki...emellett 2 hete beadtam egy törzskönyvet mert nem bírták átírni azt mondták hamar kész és hívnak, nem hívnak, és egyik központi számot sem veszik fel egész nap próbálkozok és már baromira elegem van.
2012. jún. 20. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Gáz van..

Visszadobták a módosító indítványt. Így életben van a " nem törzskönyvezhet, nem kiállíthat, stb ".Szép kis társaság....

Ezer gondot okoznak a kutyásoknak és még elvárják, hogy mind örömmel sorakozzon be a szövetségükbe.

2012. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én 2009 óta fizetem a tagdíjat. 2010-ben kaptam egy tagkártyát, ami arra za évre volt érvényes. Se előtte se azóta nem kaptam semmiféle igazolást arról, hogy tag vagyok. :) De nem is hiányzott, a befizetést igazoló rózsaszín csekket mindig elfogadták.
2012. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez baromira jó még jó h lefénymásoltattam több példányban előtte, de szívesebben tudnám a külföldről behozott újonnan kutyám eredeti törzskönyvét meg adásvételiét a kezemben...
2012. jún. 20. 14:20
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy könnyű helyzetben.

Némelyeknek az a fontos, átvegyék az egész kutyamizériát. Hogy közben almok születnek, kiállításokra mennének emberek, zajlana az élet, az nem számít.

Lehet, ez a nyár kissé le fogja apasztani a tenyésztők számát. Örülhetnek az állatvédők is. Csökken majd a kutyalétszám.

2012. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De legalább vki tudatna erről mert egész nap azt vártam h elinduljak a törzskönyvért csak nem érem el őket...pénteken utazunk külföldre kiállításra és kellenének az eredeti okmányok.
2012. jún. 20. 14:27
 6/12 anonim ***** válasza:
És a mostani helyzetben nem is állítanak ki törzskönyveket sem ?:/
2012. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ajjaj... jó nagy pácban vagy.

Pesti vagy?Ha igen, talán el kellene menni személyesen félfogadási időben. Gondolom, szól a telefonjuk egyfolytában.

Fénymásolattal nem tudsz menni, ha nem sikerül megszerezned?

2012. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 14:32

nem tudom. Talán senki nem tudja, mi van most. Az ellen örömködik, állítja, nincs se törzskönyv, se semmi. A MEOE meg nem ír. Aztán ki tudja, kinek kellene a honlapra feltenni néhány szót?

2012. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Óóó. Kíváncsi vagyok meddig lesz ez az állapot. Nem sok jót sejtek. Azért köszönöm a választ!
2012. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez a nyár elmegy így szerintem. Gáz.

Ha győz a szövetség , ugyan hol a székháza, tenyésztőszervezetei, munkásai, adatbázisa,stb?

Talán úgy gondolják egy-az egyben megkapják a MEOE mindenét?

Nagyon sok embernek megkeserítik az életét sajnos.

2012. jún. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!