Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MEOE-be nem dolgozik senki,...

MEOE-be nem dolgozik senki, vagy mi van már?

Figyelt kérdés
2012.01. hóban befizettem a tagdíjat a matricát azóta sem küldték ki...emellett 2 hete beadtam egy törzskönyvet mert nem bírták átírni azt mondták hamar kész és hívnak, nem hívnak, és egyik központi számot sem veszik fel egész nap próbálkozok és már baromira elegem van.
2012. jún. 20. 14:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nincs törzskönyvezés, nem írnak át TK-t nem állítanak ki export TK-t sem, amíg el nem fogadják és a köztársasági elnök alá nem írja azt.

Ezt ma írták az egyik fórumon:

"Egy Jobbikos javaslatra(ezúton is köszönjük meg nekik hálatelt szívvel) sikerült a már egyszer megszavazott, ámde koherencia zavar miatt visszaküldött törvény újbóli megszavazását október magasságára halasztani. Tehát addig ha nem változik semmi, állni fog minden. A MEOE vezetősége próbál gyorsítani az ügymeneten, de jelenleg úgy tűnik, sikertelenül. "


Amúgy minek az eredeti TK, soha senki nem szokta kérni még külföldi kiállításokon sem! Elvégre ha elfogadták a nevezésben csatolt TK-t akkor már senkit nem érdekel tovább a dolog.

2012. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem azért kell hanem mert tudom h ha nem szerzem vissza azt az életben nem kapom meg...
2012. jún. 20. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!