Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vérzik a kutyám, mi baja lehet?

Vérzik a kutyám, mi baja lehet?

Figyelt kérdés
2 éves nőstény bolognese kutyám 1 órája már megállás nélkül nyüszít és járkál, és észrevettem, hogy véres a nemi szerve. de alig 3 hónapja tüzelt, és általában félévente szokott. mi lehet a baja? nagyon aggódom:(
2012. jún. 20. 22:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tessék dokihoz vinni.
2012. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ha nagyon aggódsz, keresned kellene ügyeletes orvost és megmutatni neki. Az, hogy betüzel hamarabb. még nem betegség. De a nyüszítés és járkálás nem velejárója a tüzelésnek.
2012. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nem tudok ügyeletes orvosról a közelben. mindenképpen elviszem holnap dokihoz, csak attól félek hogy nehogy nagy legyen a baj és túl késő lenne :(
2012. jún. 20. 22:24
 4/17 lakle ***** válasza:
Nem lehet, hogy vemhes?
2012. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
elvileg nem.
2012. jún. 20. 22:32
 6/17 anonim ***** válasza:
Hívj fel egy ügyeletes orvost, telefonon keresztül mindegyik ugyanolyan távol van. Ugyan diagnosztizálni nem tudnak telefonon, de megsaccolhatják, hogy lehet-e olyan, amivel rohanni kell, meg talán azt is tudják, hogy ha igen, hova.
2012. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ma 22:32


" Elvileg nem"

És gyakorlatilag?

Hízott egy kissé az utóbbi időben? Vackol, liheg?

2012. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

azért mondtam, hogy elvileg mert van amikor nem én sétáltatom, nem vagyok vele. de valószínűleg tudnék róla akkor is, szóval nem. amúgy nem, semmi ilyen tünete nem volt.


viszont az előbb megpróbált rámászni a kezemre, és "meghágni". lehet csak izgatott valamiért? mert máskor is szokott nyüszíteni minden ok nélkül. csak a vér miatt vagyok megijedve..

2012. jún. 20. 22:58
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha már a kezed kell neki, nem úgy néz ki, hogy komoly lenne a helyzet. Azért nézesd meg majd dokival, mert a korai visszatüzelés betegség jele is lehet.
2012. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
remélem ma elviszed.
2012. jún. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!