Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csökkenhet a kutyám önbizalma?...

Csökkenhet a kutyám önbizalma? (molinos)

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 Német dog mellet (akik igazából elégvadak ,ahhoz képest ,h itt azt olvasom az interneten, h szelidek) nevelek 1 szuka molinost! a másfél éves Dogkanommal jólkijön ,de a a másik kér 3 éves dogszukáim mindig megverik (ők egymást sem bírják elviselni) amikor össze engedem őket , h most hátha elviselik egymást! nagyon félmár a Dogoktól! és kezd tartozkodó lenni az idegenekkel szemben is !!
2012. jún. 20. 23:42
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
a Mali 2 éves !
2012. jún. 20. 23:51
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha a két dog szuka még egymással sem jön ki, minek engeded még melléjük a malit? Ha egy kutyát örökké elvernek, naná, hogy nem sok önbizalma marad.

Az jobb lenne, ha ő is beszállna a nagy népi bunyóba?

Amúgy malinois a fajta neve.

2012. jún. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor elgondolkozom, hogy minek valakinek HÁROM német dog, ha eggyel alig bír... És főként minek vesz szuka kutyát mikor a két szuka dogjával sem bír.
2012. jún. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de miért engedsz össze felnőtt szukákat, pláne ugy, hogy tudod, verekszenek? csóró Mali, nem csodálom, hogy kivan az idegrendszere. Tartsd külön őket, max. szukát kannal engedj össze. És ne kisérletezz, mert tömegbunyó lesz a vége, és sok-sok sérülés.
2012. jún. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
Mivel a többiek mindent leírtak, így nekem már csak annyi maradt, hogy kijavítsalak: a fajta neve malinois. Csak ha már ilyan kutyád van, tudd leírni is!
2012. jún. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
Oszinten erdekel,hogy miert tartod ezt a 4 kutyat,amikor latszolag 1 is sok lenne...Es meg a fajta nevet se tudod leirni,a fajtakhoz meg plane semmit nem ertesz...Szerencsetlen kutyak...
2012. jún. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
Engem meg az érdekelne, hogy mivel foglalkozik, hogy ennyi pénze van? Azért 3 német dogot és egy malit etetni, oltantni, féreghajtani, majdnem egy minimálbér.
2012. jún. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
:D:D én csak nevelema kutyákat! 16 éves vagyok, és h ne bírnék velük?-.- házörző kutyák , amugy a kutyák Szeleczky Gyula (Ceglédi Meoe elnöké)d, de én nevelem őket .. Kenelben vannak 4 kenelünk van mind a 4 állat külö kenelben van..
2012. jún. 21. 09:49
 9/46 A kérdező kommentje:
mondjuk tenyésztjük ket azért vannak szukák -.- pff.
2012. jún. 21. 09:50
 10/46 anonim ***** válasza:
Engem meg az érdekelne hogy itt kinek mi köze van ahhoz hogy kinek mennyi pénze van????!!!!!A kérdés NEM ez volt!Senkinek semmi köze hozzá!!!!!!És ha egy minimál bér a havi etetésük akkor mi van???!!!!Olyan nem lehet hogy valaki jól keres és képes több kutyát el tartani?
2012. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!