Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemsokára kapok egy kis...

Nemsokára kapok egy kis németjuhász kölyköt szukát de nemtudom hogy mi legyen a neve (ha lehet akkor olyan nevet kérnék ami illik egy németjuhászra) ha tudtok jó neveket akkor mondanátok?

Figyelt kérdés
tudom hogy van sok olyan oldal a neten hogy kutyanevek de már végignéztem az összeset és nem nagyon tetszenek a nevek ezért kérdezlek titeket és előre is köszi :)

2012. jún. 21. 17:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A mi néhai Német juhász kislány kutyánkat Bertának hívták, de nekem sosem tetszett ez a név, nem is én adtam neki, a fiút meg Bobinak. Én olyat nevet adnék egy Német juhász szukának , mint például : Lotti, Donna, Klio, Kira, Aliz, Nelly, Oli, Zara
2012. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lady, Judy, Dézy, Léna
2012. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

17:52-es vagyok.


Ha megengedsz még egy gondolatot, elmondanám, hogy én mindig előre kerestem nevet, de sosem az lett a neve. MIért?

Mert akkor tudod a leginkább hozzá passzoló nevet megtalálni, ha már ismered a kutyust, a fő szokásait, a jellemét.

2012. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Izabella
2012. jún. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lola?
2012. jún. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Grééééti :D Ismered a rajzfilmet? Ha nem, ajánlom nézd meg, nagyon aranyos. Egy magyar rajzfilm, német juhász szuka kutyáról szól és Grétinek hívják benne (meg a címe is ez).
2012. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A miénk Doris :)
2012. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egy német juhász kutyám volt, neki Ali volt a neve. Lány volt, ezt adta neki édesapám. mindössze 4 éves forma voltam. Annyi maradt meg erről a kutyáról, hogy mindig vigyázott rám. ha a mostani ebem elpusztul, újra német juhászt szeretnék édesapám emlékére.
2012. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkitől és te 17:52-53-as neked teljesen igazad van és köszi és 19:22-es oké mindenképpen megnézem és még egyszer köszi mindenkitől de azért még várok neveket mert még nem döntöttem :D :)
2012. jún. 21. 23:02
 10/15 anonim ***** válasza:
A legjobb Lédy Elza nekem is ez van. De lányba azt mondták hiába fiú név, de adják lánynak is Rin Tin Tin
2012. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!