Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért megy ki a Németjuhász...

Miért megy ki a Németjuhász kutyánk a redőnyön?

Figyelt kérdés
Ha csak egy kicsi időre is kitesszük a lábunkat otthonról, a kutyánk kitör a redőnyön. Állandóan vissza kell tolni a redőnyt a helyére, ami nem könnyű feladat. Hogy menjünk így nyaralni? Tanácsok?
2012. jún. 21. 10:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Hát ebben több mindent nem értek.


Ha elmentek nyaralni, akkor a kutyát bezárjátok a házba lehúzott redőnyökkel?


Nyitva hagyjátok az ablakokat és csak a redőnyök vannak lehúzva?


Nem teljesen tiszta, hogy hogy van ez nálatok...

2012. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Menne utánatok. Egyértelmű.
2012. jún. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nem hagyunk semmit nyitva, betöri az előszoba ajtót, szintúgy az ablak ajtaját is.

Lehet hogy furcsán hangzik ez most, de egyébként nagyon barátságos kutya.

2012. jún. 21. 10:59
 4/23 A kérdező kommentje:
Tudom hogy jönne utánunk, na de erre mi a megoldás? Nem vihetjük magunkkal nyaralni..
2012. jún. 21. 11:00
 5/23 anonim ***** válasza:

De most komolyan bezárjátok a házba a kutyát és ti elmentek nyaralni? És addig mi lesz a kutyával?


Egyébként önállóságra kell nevelni, hogy olyankor is megmaradjon otthon, ha ti nem vagytok. Fokozatosan kell hozzászoktatni, sokat jutalmazni. Ez egy időigényes dolog, és nem 2 nap. Kitartás kell hozzá.

2012. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mondom, betöri az előszoba ajtót!!
2012. jún. 21. 11:10
 7/23 A kérdező kommentje:
a bejáratit nem tudja, de az előszoba ajtó félig üvegből van. Tavaly úgy jöttünk haza hogy véres a mancsa, ajtó, redőny kitörve.
2012. jún. 21. 11:11
 8/23 anonim ***** válasza:

Mármint kint van a kertben és befelé a házba megy?


El tudnád légyszi magyarázni értelmesen? Hetekig otthon hagyjátok EGYEDÜL a kutyát, és csodálkoztok hogy rombol?


Amúgy le van fárasztva mielőtt otthagyjátok? Ez nagyon nagy stresszre utalhat, hogy ilyeneket csinál. Nem tudom mennyit foglalkoztok a kutyával, de szerintem az nem elég. Ha fáradt lenne, nyugodt lenne, akkor nem csinálna ilyeneket.

2012. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem hetekig, hanem egyetlen egy hétre hagyjuk egyedül, és akkor is folyamatos ellenőrzés alatt áll. Nem tudom mit nem lehet azon érteni, hogy BETÖRI AZ AJTÓT, ÉS KIMEGY A REDŐNYÖN! Menhelyről hoztuk, nagyon ragaszkodó. De ez így akkor sem állapot..
2012. jún. 21. 11:17
 10/23 A kérdező kommentje:
Sokat foglalkozunk vele, családtagnak tekintjük.
2012. jún. 21. 11:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!