Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem fogad el a kutyusom gazdinak?

Nem fogad el a kutyusom gazdinak?

Figyelt kérdés

8 hónapos kutyusunk van. Nagyon okos, jól nevelt, viszont ha rosszat csinál természtesen büntetés jár neki! Viszont ha én jövök haza akkor rendszeresen be pisil a kutya (pedig szoba tiszta teljesen) viszont ha a férjem jön haza hamarabb akkor sosem, ilyenkor a férjem mindig megjutalmazza vagy finom falatokkal vagy egy birkózással.

Rám nem hallgat el sem tudom engedni a pórázról mert elszökik, (pedig ha kell én is büntetem) férjem mellett pedig ügyesen jön láb mellett. Ma mikor vittem le a szomszéd néni (kedvelik egymást) meglátva oda szaladt hozzá, nyöszörgött neki, csóválta a farkát nyalogatta a kezét, nálunk ezt sosem csinálja. Rosszul esik kicist hogy jóformán hozzám szalad bünti után (tudom nem szabad) de aztán ennyi! Megrágja a papucsom nem hallgat rám!

(kicsit irigylem a szomszéd nénit) miért van ez?


2012. jún. 21. 18:21
 1/8 anonim válasza:
Valószinüleg nem lépsz fel vele elég határozottan és ,hogy mért nem szeret annyira mert nem szeretgetitek meg elégé!
2012. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon megvan szeretgetve rengeteget játszunk sétálunk vele, a szeretgetéssel nincs probléma nálunk
2012. jún. 21. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:

a szeretet (ragaszkodás,kötődés) és a tisztelet két külön dolog a kutyáknál.Biztos vagyok benne,hogy nagyon szeret a kutyusod,csak szarik rá mit mondasz neki_:D szelektív hallás..

Legyél vele határozottabb,és csinálj dominancia gyakorlatokat. Ha erre rákeresel gugliba,találsz csomót.

2012. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kutyák a leghatározottabbat tekintik falkavezérnek, és ezek általában egy családban a férfi (a családfő). Nem tekinthet több embert falkavezérnek, ezt ne is várd el tőle, viszont magasabb rangúnak kéne legyél, mint ő, úgyhogy legyél vele határozott!
2012. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kutywus valószínű azért pisil be ha haza össz mert nagyon izgatott,van így ez a kiskutyákkal.És én is csak azt mondhatom még mint az elöttem lévő a leghatárzotabb személyről.
2012. jún. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
opsz,egy kicsit elírtam
2012. jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A büntetés mit jelent? Hogyan csinálod? És egyéb fegyelmezés van még? Szabályokat, kiváltságokat szépen betartja a kutya?
2012. jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Domináns.... A férjedet tekinti a falkavezérnek.... Te csak a puszipajtása vagy az ő szemében...
2012. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!