Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! Lehet valami komolyab...

S. O. S! Lehet valami komolyabb gond vagy csak túl aggódom?

Figyelt kérdés

Éppen most etettem a kutyáimat és észre vette, hogy a Pulimnak tiszta vér a nyelve. Megnéztem és a lett egy helyen vérzik a fogínye. Egy kicsit meg ijedtem de ugyan úgy eszik semmi gond ilyen téren.

Most én aggódom túl vagy tényleg nincsen semmi baj csak valamivel felsebezte és majd begyógyul?



2012. jún. 21. 20:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat az nem írtam, hogy mind ez még az előtt volt, hogy evett volna.
2012. jún. 21. 20:13
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
És miért nem írtad oda?
2012. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze,a kutyák kb mindent megrágicsálnak,lehet h egy fa v csont sértette fel.Csak akkor lehet komolyabb ha mondjuk mozog a foga.

Nekem a cicusom akkor is evett,amikor oldalt szét volt szakadva a szája,mert vki szájba rúgta :(


Nagy az állatokban az életben maradási ösztön.Ne aggódj :)

2012. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha megsértette, gyorsan eláll a vérzés, Ha viszont az ínye vérzik Rutascorbint adj neki. Nagyon sok kutyás ismerősömnek segített az ínyvérzést elmulasztani.
2012. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A válaszokat köszönöm!


Csak fel volt neki sértve utána nem sokkal el is állt neki. Ma már nem is látszik semmi.

2012. jún. 22. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!