Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agyrázkódása van a kiskutyának?

Agyrázkódása van a kiskutyának?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 10hetes labrador keverék kiskutyám. Pont egy hete elég beteg lett szegénykém, elvittük dokihoz azt mondta valszeg bezabált mert állandóan ott sündörög az idősebb kutyánál mikor etetés van és sokszor az meg hagyja h elvegye tőle a kajáját. Ebből kialakult neki egy kisebb bélhurut kapott rá gyógyszert és rendbe jött másnapra. A gond az h elég hiperaktív és nemtom mi lehet most vele szépen volt étvágya tiszta zabagép odafigyeltem rá mennyit eszik elkülönítetttem a két kutyát etetésnél. Viszont ma mikor a párom ment dolgozni nyitottam a kaput ez a kis szeleburdi hatalmas lendülettel nekiment a kapunak fejjel. utána kb egy percig nyüszített és lóbálta a fejét mint aki szédül. Délben még evett azóta sokat alszik nincs étvágya a nagyobbal játszik ugyan de elég kedvetlen nem olyan kis hiperaktív mint volt ha hívom alig jön oda hozzám elvárja h én menjek pacsálni sem akar a kis pancsolójában. aggódok h nehogy megint bélfertőzése legyen hányni nem hány hasa nem megy. Csak még annyit vettem észre, hogy néha mikor megáll egy kicsit és újra elindul akkor kicsit furán oldalra lép. olyan mint aki szédülne kicsit. Lehetséges, hogy agyrázkódást kapott? Dokihoz jövő hét közepéig nem tudom vinni aki kezelte a hurutot és aki oltja parvora meg stb.. az szabin van máshoz meg nagyon nem is tudom itt az isten háta mögött elvinni....
2012. jún. 22. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges igen. Arra figyelj oda, hogy ebben a nagy melegben mindig igyon friss vizet. Ha magától nem is akarna inni, te fecskendővel még mindig tudsz majd segíteni. Illetve vizes törölközővel hűtsd, ha nem akar pancsolni. Ebben a nagy melegben az nem nagy baj, ha nem eszik annyit, mint szokott, éhen halni nem fog. Figyelgesd. Ha nem javul a helyzet, jövőhéten vidd dokihoz.
2012. jún. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az lesz. Inni iszik rendesen kétóránként cserélem a vizüket hidegre. Hűsől egész nap. Játékos tegnap este sikerült belekönyörögni egy fél májkrémes kenyeret semmi mást nem fogadott el se tápot se konzervet se más maradékot. a kenyeret is pici falatokban. Ma reggel kicsit kevesebbet de azért pár falatot megint evett és bökkentett ahogy megszagolta a kaját mint akinek hányingere van meg néha olyan mint aki szédeleg elhúz kicsit balra ha hirtelen feláll. Csak sajnálom nagyon mert pici kutya és úgy nézki mint aki éheztetve van beesett az oldala... ugye szinte üres a pocak és tök soványnak nézki.... hát reméljük rendbe jön még sosem volt ilyen szeleburdi kiskutyánk :) meg rem nem ártok neki vele ha állot langyos vízzel mosogatom a hátát odacsalom a vízhez beleállítom és csak tűri de olyan mint akit kicseréltek :(
2012. jún. 23. 09:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Na biztos nagy baja lehet mikor főztem az ebédet kapott egy kis nyers marhahúst (azt szabad neki ésszel) úgy kikapta a kezemből és befalta mint aki életében nem evett semmit azon kívül semmi mást nem akar megenni úgyhogy van ebben finnyázás is nem is kicsit!!! :) akinek baja van az ezt sem eszi meg :D
2012. jún. 23. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!