Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nagyon önfejű és nem...

A kutyám nagyon önfejű és nem tudom mit csináljak ha mindenhova felugrál és mindent összesaraz. Mit csináljak? Nem akarom kutyasuliba vinni mert az drága

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és a kutyám most volt egy éves,fajtája: angol cocker spániel
2012. jún. 22. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt tedd, amit az édesanyád szokott veled tenni, ha nem akarja, hogy valamit csináljál.
2012. jún. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Meg kellett volna rá tanítanod, hogy ne csinálja. De szerintem még most sem késő. Ha fent van épp fent van valami bútoron szídd le. És ha pl. a földön fekszik akkor dicsérd meg /adj neki jutalomfalatot.
2012. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne engedd neki, ennyit tudok mondani. Ha a módja is érdekel, akkor kénytelen leszel keresni valakit, aki ért hozzá és megmutatja, ilyen emberek pedig általában kutyaiskolákban találhatóak meg.

De az is egy megoldás lehet, ha megkéred a szüleidet, hogy segítsenek neked a kutya nevelésében, akár azzal, hogy megoldják a kutyasulit, akár azzal, hogy megmutatják, hogyan tilts meg neki bármit. Végső soron 12 évesen neked nem feladatod érteni hozzá, nekik viszont igen.

2012. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat,nagy hasznukat fogom venni.(remélem)
2012. jún. 22. 22:45
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Nekem az volt a gondom a kutyámmal, hogy amikor leültem enni, odajött és erőszakosan nyafogott a kajáért (mindig rendesen kap enni, kizárt, hogy éhség miatt csinálja), mondhatni már-már hisztizett. Ilyenkor ránézek, erélyesen, hangosan (nem kiabálva!) azt mondom, hogy "Helyedre!" és valahova elfelé mutatok az asztaltól. Szinte mindig szór fogad és elmegy. Legyél határozott!

2012. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rád is ugrál?
2012. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hátha találsz egy-két hasznos videót.

http://www.youtube.com/watch?v=QnUJxUMjGDw

2012. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a videó még nem töltött be,azt írta ki próbáljam meg később elindítani, de köszi a linket :)
2012. jún. 22. 23:55
 9/9 A kérdező kommentje:
most már megtudtam nézni a videót,nagyon jó,hasznos tanácsot adott ezt kifogom próbálni a kutyulimnál,nagyon nagyon köszönöm a segítséget! ;)
2012. jún. 23. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!