Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik ilyen szemüveg, vagy...

Létezik ilyen szemüveg, vagy milyen megoldást ajánlotok, hogy védve legyen a kutyám szeme autózásnál?

Figyelt kérdés

Biztos szinte minden kutyus szeret nézelődni lehúzott ablaknál az autóban, köztük az enyém is :)

De ugye ennek van egy veszélye, hogy a huzattól begyullad a szeme. Van erre valami megoldás, hogy védve legyen?



#kutya #huzat #szem védelme
2012. jún. 23. 08:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Oksa :)
2012. jún. 23. 20:47
 12/16 anonim ***** válasza:

Ádáz mindig kilóg az ablakon, nem lett semmi baja. Érzi, ha túl erős a huzat, akkor bejön.

Pedig volt, h több, mint 9 órás utat tettünk meg autóval, de semmi.

Szerintem Joey-nak se kell szemüveg.

2012. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Joeynak sajnos érzékeny a szeme, be szokott pirosodni, pedig csak a városban max. 50-es tempónál szokta kidugni, ha városon kívül megyünk, nagyobb tempóval, akkor már lefekszik.

1x voltam is vele dokinál, igaz más kapcsán, de megmutattam neki a szemét is, mondta, hogy vigyázzunk rá, mert akár szelesebb időben is begyulladhat neki :S

2012. jún. 24. 21:27
 14/16 anonim ***** válasza:

Óóóóó szegény :S


És az esetleg nem jó, h vesztek ilyen rácsot az ablakra? Akkor nem tudja kidugni a fejét de mégis megy be levegő. Nyáron a felhúzott ablak kész állatkínzás, ahogy a légkondi is.


[link]

2012. jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. VAn úgy, hogy csak résnyire húzzuk le neki az ablakot, de akkor is odadugja a nóziját és egész biztos, hogy így is éri a szél, mert sokszor csukott szemmel szagolgatja a levegőt :D


Meg annyira szeret úgy utazni, hogy kidugja a fejét és közben nézelődik :) Nagyon élvezi ez a kis piszok :)

2012. jún. 25. 10:05
 16/16 A kérdező kommentje:
Láttátok tegnap este a TV2-t? Kutya napszemüvegről volt benne szó. Még jó, hogy előbb írtam ki a kérdést, tuti egy csomóan azt hitték volna, hogy divatozni akarok :D
2012. jún. 27. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!