Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barátnőmnek született 2 kis...

Barátnőmnek született 2 kis (korcs de nagyon helyesek, szépek :D) kiskutyája. Nem tudom eldönteni, melyiket vigyem el. (? )

Figyelt kérdés
Mindkettő nyalogatja a lábujjam, egyik 1 hónapos, másik azt hiszem egy héttel fiatalabb. Mindkettő úgy a szívemhez nőtt. Ti hogy döntenétek? Arra is goondoltam, hogy 2 papírgalacsinba beírnám az egyikbe az én, másikba meg a barátnőm nevét. És akkor elélyük raknám, és akkor kb. ők választanának :) Vagy ez hülyeség?

2012. jún. 23. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:

De hogy lehet az egyik kutya fiatalabb egy héttel a másiknál? Vagy nem ugyan az az anyjuk? Jó lenne, ha még legalább egy hónapig az anyjuknál lennének...


Egyébként áén úgy dönteném el hogy melyik legyen, hogy elképzelném , milyen lenne az életem majd az egyikkel vagy a másikkal és amelyik jobban tetszik azt választanám. Ha nagyon nem tudsz dönteni, menjetek be a barátnőddel egy szobába és vigyetek magatokkal egy 3. személyt is. Ő megfogja a két kutyust és a szoba közepébe áll velük. Te meg a barátnőd a szoba két sarkába álltok. Mind a ketten felkeltitek a figyelmüket a kölyköknek és amikor már rátok figyelnek, elengedik őket. Amelyik hozzád fut, az lesz a tiéd :)


Érdemesebb lenne egyébként megnézni, hogy melyik tűnik egészségesebbnek és azt választani

2012. jún. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg zavaros, hogy hogyan születtek ezek? gondolom nem egy az anyjuk. Hát ahogy leírta az előző, úgy is meg lehet csinálni. Teszel fel képet róluk? Hadd nézzem meg a kölyköket.
2012. jún. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
nehogy elvidd 1 hónaposan mert esküszöm,hogy fejbeverlek egy lapáttal
2012. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

8 hetes korukig az anyuk mellett a helyük,nehogy elhozd 1 hónaposan!!!


úgy a legjobb szerintem,amelyik többet megy oda hozzád, egyik bnőm úgy választott tenyésztőnél kutyust ,hogy amelyik elsőnek oda szaladt hozzá és az ott lét alatt is az a kutyus volt ott vele, így őt választotta, nagyon jól megvannak :)


de képeket is tehetnél fel :)

2012. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem is úgy gondoltam hogy 1 hónaposan hozom el őkwt :D de amúgy igen, másik anyától vannak, meg másik apától. semmi rokoni száluk nincs
2012. jún. 23. 13:06
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha majd elviszem, kb. 10 -11 hetesen, akkor nem fog neki hiányozni a "tesója" ( nem tesója, de nagyon szeretik egymást), és az anyja? Mikorra heveri ki ezt egy kutya? Na és az jó, vagy ártó, hogyha majd néha elviszem hozzájuk? vagy akk mégjobban honvágy lesz?
2012. jún. 23. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:

8-9 hetesen már elhozhatod,de ha akarsz várni pár hetet nekem nyolc,de az oltást akkor bnődék adják be neki?? mert ugye 6 és 8 hetesen is kell oltás aztán pedig lesz még 2-3 oltása (ez orvostól függ)


pár nap alatt túl fog lépni rajta,ezen nem kell aggódnod, én azt javasolnám,hogy amikor elhoztad akkor pár hétig ne találkozzon az anyjával ,előbb kezdjen el kötödni hozzád és majd utána, ha elhozod és minden nap átviszed azzal azt fogod elérni,hogy minden nap nyüszögni fog mert az anyával akar lenni, szerintem várj egy hónapot és utána vidd el látogatóba, és utána se kell minden nap találkozniuk,bár együtt sétáltathatjátok őket :)

2012. jún. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!