Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni rozsdafoltok...

Mit lehet tenni rozsdafoltok ellen?

Figyelt kérdés
Hosszú szőrű kutyám van és imád fürdeni.A közeli tóban naponta megmártózik. Mivel sűrűn lakott részen vezet az út a tóhoz kénytelen vagyok pórázon vinni. Egy idő után a nyakörv szegecsei elkezdtek rozsdásodni és megfogta a szőrét is.Többfajta sanponnal is próbáltam, de nem sikerült eltávolítani a foltot.Van valakinek ötlete? Néztem más nyakörvet is, de nagy méretben csak szegecseltet találtam. Létezik más fajta is?
2012. jún. 23. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A szőrén még csak-csak megoldható, hogy levágod. Ha a bőrén is rajta van, az már kicsit gázosabb. Gondolom nagy testű kutyád van, mert ahhoz szeretnek szegecses nyakörvet csinálni. Nekem a rogz nyakörvei tetszenek, bár az áruk is megvan. Ott nem fogsz szegecset találni,mert textilből van.
2012. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, vannak 70 centis szövet nyakörvek is, vagy lehet helyette egysoros fojtót használni fixre állítva, az rozsdamentes. Van olyan is, aki méretre gyárt ha a 70 centi sem lenne elég.
2012. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a, itt nézegélődhetsz én is innen rendelek a kutyulimnak [link] másrézt ilyen melegben szerintem is simán le lehetne vágni a bundusát.:D üdv:egy bernáthegyi boldog tulajdonosa:D
2012. jún. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. jún. 23. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!