Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amíg nem voltam itthon a 6...

Caos kérdése:

Amíg nem voltam itthon a 6 hónapos kutyám megevett egy hatalmas zacskó gumicukrot (300g). Lehet ennek valami következménye, vagy mit tehetek érte?

Figyelt kérdés
Gondolom leszedte a polcról a kibontott zacskót.. Ma este már 3x hányt de csak ilyen átlátszó nyálkás folyadékot. Nem gondoltam volna,hogy a gumicukrot is megenné... Félek,hogy komolyabb baja is lehet ekkora cukorbevitel után. Mit javasoltok?

2012. máj. 31. 23:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igyon sok vizet, ha elfogadja. Tényleg sok cukrot evett, valószínűleg holnap nem sok étvágya lesz. De túléli, ne aggódj! :) Ilyen kis mohó kutyust még nem is hallottam. :)
2012. máj. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi,most megnyugtattál. :) Hát igen, én sem tudtam mit kezdeni az üres zacskó látványával..Viszont mivel egyedül lakom, csak ő lehetett a bűnös. :D Először nevettem az egészen,de azért aggódom is érte..
2012. jún. 1. 00:07
 3/16 anonim ***** válasza:
Jó, hogy nem csokit evett, mert a kakaóban lévő valami anyag az nagyon veszélyes a kutyákra. Azért figyelgesd, hogy nem lélegzik-e szaporábban, hasmenés, hányás, ha ezek vannak, szerintem akkor reggel el kell vinni állatorvoshoz. De ha semmi, akkor csak étvágytalanabb lesz holnap :)
2012. jún. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha kihányta, akkor már nem nagyon lehet belőle gond. Attól nem lesz baja, hogy egyszer sok cukrot vitt be, azért tartsd szemmel a bébit! :)
2012. jún. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy még nem hányta ki, csak átlátszó folyadékot hányt. Szerintem nem lesz baja... csak tüneteket figyelni még egy darabig. Most mit csinál? Alszik?
2012. jún. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Igen,sajnos nem hányta ki a cukrokat. 3x hányt de csak kevéske átlátszó folyadékot.. Kikerülte a vacsoráját,azóta is csak megszagolja de nem eszik bele. Viszont elég sokat iszik,ivott. Éppen pihen,néha mászkál és engem figyel,hogy mit csinálok. Mondjuk egész délután aludt,szóval ez lehet az oka ,hogy most nem. Azért a napokban elviszem az állatorvoshoz,úgyis pont oltásra is kell menni. :)

2012. jún. 1. 00:58
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Semmi nem lesz, max a következő 3-4 napban megtanulja mi az a fosás, mert az lesz, nem is kevés. Te meg megtanulod milyen takarítani kutyaszart.
2012. jún. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen benne van a pakliban a hasmenés, nem tudom miből gondoltad,hogy eddig nem tanultam meg milyen kutyaszart takarítani.. Nyilván ha egy házban tartott kölyök kutyáról beszélünk, a szobatisztaságra nevelés során elégszer kellet utána takarítanom. De azért kössz a nevelő szándékot. :D xD
2012. jún. 1. 01:55
 9/16 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? Csak a mérete miatt érdekel, hogy 30 dkg gumicukrot benyomott :D
2012. jún. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Labrador keverék. :) Most kb. 13 kilós a jószág...:D De úgy néz ki szerencsére jobban van,sokkal élénkebb mint tegnap volt. Ma már evett is. (igazából a cukorbetegségtől félek,de az 1x-i "nagy dózistól" nem alakul ki csak úgy)

Még mindig el nem hiszem,hogy fanyarodott rá egy egész zacskó cukorra!Csak az én kutyám lehet ilyen lökött... :D

2012. jún. 1. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!