Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának különleges egyedi...

Kutyának különleges egyedi név? Mért lenne gáz?

Figyelt kérdés
Én szeretek a kutyámnak egyedi neveket adni, olyan szavakat, amik nem is léteznek, de a hangzása emlékeztet a kutyára (pl. nagy testű kutyának erősebb hangzású). Azon kívül a kutyák szeretik az x, k, sz, r, cs, stb. hangokat. összes szoktam dobni egy -egy nevet. Ezek egyáltalán nem ilyen gáz nevek szerintem. semmi oylan nincs bennük, hogy valami hülyeségre emlékeztet, vagy ilyesmi. Nincs jelentésük. Unom már a Buksi, Morzsi, Bundás, vagy emberneveket. Egy ismerős szerint ez gáz. Szerintem meg nagyon eredeti. Ti mit mondotok?
2012. jún. 24. 00:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ez tetszik. Csak fura lehet így megszólítani. :) De valóban egyedi. Köszi a válaszokat, jöhetnek még.
2012. jún. 24. 14:27
 12/15 anonim ***** válasza:

Az én kutyám Barney (Így jártam anyátokkalból)...Teljesen fekete,és a hasánál van egy fehér pamacs,így olyan,mintha szmokingban lenne :) A másik meg az,hogy első nap még a földből sem látszott ki mikor elhoztuk,de a lábamat azt meghágta,így adott volt a név :D

Az embereknek kicsit fura,egy bácsi múltkor pl megkérdezte,hogy miért adtunk olyan hülye nevet a kutyának,hogy Bármi...:D

2012. jún. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Bármi. :) De ezek mondjuk legalább létező szavak.
2012. jún. 24. 18:33
 14/15 anonim válasza:

Az enyemet unakahugom nevezte el, mivel csak kesobb kerult at hozzank, de a neve az nagyon ott van: Kutyu :DDD


Haveromeknak meg volt egy kis csivavaja, a haver anyja pedig mondta nekunk hogy talaljunk ki neki egy nevet. Igy Pitbull lett a kis csivi neve... Nagyon komoly egy csivava amit ugy hivnak hogy Pitbull, beszarsz a rohogestol. :DD Ja, a masik kutyajukat meg ugy hivjak hogy Kenyér. lol


Eleg eredeti? :D

2013. jan. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nem annyira, mint az én kitalált, semmit nem jelentő szavaim. :D Na jó, csak vicceltem, eredetiek, tök jók.
2013. jan. 23. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!