Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 éves kan Puli kutya elfogadn...

7 éves kan Puli kutya elfogadna egy újonnan érkezett, kölyök Border Collie-t?

Figyelt kérdés

A Puli kutyus nem igen fogad el más állatokat, bár a tengerimalacot és a csirkéket megértem, hogy kajának nézi. No meg állandóan ugat, mikor takarítjuk őket.

A tengerimalacot pedig már megfogtam, és odavittem a kutyushoz (persze kerítés volt közöttük), de akkor meg se mukkant, csak kíváncsian nézte és csóválta a farkát.

Szóval, ha beköltözne hozzánk egy Border Collie, akkor vajon nekiesne-e, vagy csak én vagyok túlságosan elővigyázatos?

Köszönöm szépen a válaszokat!


2012. jún. 24. 11:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ugyan ez van nekem is van eggy pulim és most hoztunk mellé egy border colliet nagyon ki jönnek egymással csk nekünk minda kettö lany a mamámé puli én magam gyüjtöttem border collie-ra és meg is vettem :D
2015. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
egyépként szoktak a kajáért maravkodni a puli meg az én kutyusom :)
2015. febr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!