Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora méretűt rendeljek a...

Mekkora méretűt rendeljek a goldenemnek?

Figyelt kérdés

Még nincs nálam a kutya, még csak 3 hetes, úgyhogy van még 5 hetem az elhozatalig. Most szerzem be a dolgokat neki. Nyakörvet a webkutyáról szeretnék rendelni, de nem tudom milyen méretűt rendeljek. Szerintetek?


[link]


Kölyökként is ezt akarom majd ráadni, szerintetek mekkora méretűt válasszak?


Köszönöm előre is a segítséget!


2012. jún. 25. 10:30
 1/3 noesamuel ***** válasza:

a tanácsom az, hogy nyakörvet, ruhát, cipőt, stb, ami méret függő, azt ne az internetről rendelj, hanem mikor elhozod a kiskutyát hazafelé berongyoltok 1 állatfelszerelési boltba, és rápróbálod, hogy melyik jó rá.

oder ha ragaszkodsz a webkutyához, ami egyébként eléggé jó kis bolt, akkor beszéld meg velük telefonon, hogy többet is rendelsz, de csak 1 fog kelleni, és szerintem valahogy segítenek majd.

2012. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, megfogadom a tanácsod, és nem netről rendelek. Csak ez megtetszett, de biztos találok majd ehhez hasonlót. Köszi a segítséget!
2012. jún. 25. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is boltba menj, más úgy, hogy látod, rápróbálhatod. meg lehet nem is tetszene az anyaga élőben, vagy ilyesmi. az se baj, ha vársz míg cseperedik kicsit, amíg nincs meg az összes oltása, nem szabad más kutyák közé meg sétálni vinni, tehát funkciója se nagyon lenne.

ha a későbbiekben a netről rendelsz, akkor szerintem centivel mérd meg a kutyus nyakát, és az alapján kérdezd meg, melyiket javasolják.

2012. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!