Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyafekhely mosható mosógép...

A kutyafekhely mosható mosógéppel?

Figyelt kérdés
Nem volt hozzá használtai utasító. Neten pedig nem találok ugyanilyet mert a Tescoban vásároltam. A fekhely valamivel meg van töltve és sajnos nem lehúzható a huzata. Attól félek, hogy összecsomosódik a töltőanyag benne. Valaki mosott már ilyet mosógéppel? Hány fokon érdemes mosni? Mi a tapasztalata?
2012. jún. 25. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem anyagból van fekhelyem, rendszeresen mosom mosógépbe de annak szivacsos a belseje. Kb. 2 éves és nagyon sűrűn mosom, még egyben van. Van valamivel töltött fekhely is azt is mosom az kicsit összeszokott gyűrődni de kitudom rázni ( simítani )
2012. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és hány fokon szoktad mosni? 30-40fokon?
2012. jún. 25. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:
ha kis daraboól ál a töltelék, akkor száradás után helyrerázod. ha egyetlen, méretre szabott szivacs van benne, csak akkor tudot kimosni, ha belül is le van varrva valahol, nem csak a szegélynél. különben annyira üsszegyűrődik a szivacs, h soha többé nem tudod kiigazítani. én így jártam. fel kellett fejtenem egy nagy szakaszon a varrást, h bele tudja nyúlni és kézzel ki tudjam igazítani. de általában gondolnak erre és kis mintákat varrnak bele, ami nem engedi elmozdunli a szivacsot mosás közben
2012. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
max. 40 fokon szoktam mosni, de lehet bírna többet is még nem próbáltam
2012. jún. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor megprobálkozok vele. :)
2012. jún. 25. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!