Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám beteg! Mi lehet a baja?

A kutyám beteg! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A tünetei: nem mozzog ,nem eszik sokat lesoványodott, mintha nagy fájdalmai lennének, furcsa levegövétel, száraz orr ,de belül váladékos a szájából is fogyik kevés váladék, a szemeit alig tartsa fenn a hangomra sem reagál, ha iszik egy kevés vizet akkor hörög és furcsán mozog az oldala ,mindig halk nyüszitő és hörgö hangot ad ki! Nem tudom ,hogy mi lehet a baja segitsen valaki megmondani! Nem fajtiszt keverék!

2012. jún. 25. 20:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Legalább azt írd meg, hogy melyik falu, vagy milyen nagyobb város van a környéken, és segítünk neked egy dokit felkutatni.
2012. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nagyon tüdőgyulladás gyanús. Ha sokat vársz még vele, belepusztul.
2012. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
beszéltem egy dokival holnap elviszem ,most már jobban néz ki mintha energikusabb lenne! evett és már a farkát is csóválja de reggel feltétlenül visem a állatorvosho ,hogy kivizsgálja! lehet ,hogy egy kicsit eltulotam mert megijedtem
2012. jún. 25. 21:14
 14/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy babéziás. Amit a kullancs terjeszt, és halálos betegség, ha nem avatkozol közbe. A furcsa levegő vétel a magas láz miatt van. Ha holnap nem viszed el vagy nem hivod ki az állatorvost, akkor lehet hogy nem marad meg! Vizelete milyen? A második tippem a tüdőgyulladás!
2012. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Szerintem várjál még 1 hetet és akkor biztosan meg is hal.

Az egy dolog,hogy valaki ostoba,de hogy lehettek ennyire szívtelenek? A saját kutyátokat véginézitek,ahogy a halálba kínlódja magát ..nem szégyellitek ti magatokat,mostmár komolyan? és MINDEN NAP!!!!!! kiír valaki egy ilyen kérdést. :( tudnám h tudnak ezek tükörbe nézni"


Ugyan ez a véleményem! Válaszoltam ma egy ilyesmi kérdéshez, megkérdeztem, hogy miért nem az volt az első, hogy dokihoz viszi a kutyát. Erre egy okos válaszoló leoltott, hogy:"talán mert nincs pénze, és most erre ne azt írd, hogy akkor ne tartson kutyát!!!!!!"


Na, kérdem én, ha valakinek van kutyája, aki beteg, de nincs pénze állatorvosra, akkor mit tegyen? Nézze, ahogy szenved? Mert ez a válasz ezt takarja.

2012. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Remélem, a doki segíteni fog a kutyán, és gyorsan rendbe jön !
2012. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi volt !
2012. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi lett a kutyussal?
2012. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!