Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kilehet már vinni Amerikai...

Kilehet már vinni Amerikai Staffordshire terriert Angliába? Útlevél, chip, oltások, féreghajtás, bolhacsepp minden megvan.

Figyelt kérdés
Hamarosan indulnánk, de egy ismerősöm azt mondta, hogy ezek a kutyák tiltottak! Reménykedem abban, hogy ez a rendelet már nem él!
2012. jún. 26. 10:33
 1/5 alice_L ***** válasza:

Ha nincs pedigréje akkor ivartalanitani is kell. Ez a rendelet nem fog "elmulni" sot keményitenek mindehol.

Szajkosarhoz szoktasd mar most.

2012. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, tehát, ha ivartalaníttatom is, és mindennek megfelel, akkor bevihetem az országba? Ott fogunk élni, és nem szeretnénk megválni tőle, nagyon jó, kutya! A családunk tagja.
2012. jún. 26. 15:19
 3/5 alice_L ***** válasza:

Ivartalanitas utan mar csak az van hatra hogy kulon biztositast kotsz ra, szajkosarral és porazon tartod MINDENHOL, valamint jelentkezel vala az IED listara, Index ox Exempted DOg, annak is van avalami ara.

GOndolom tudsz te is angolul : [link]

valamint itt sorstarsak ajanlank segitséget : [link]

Remélem segitettem, korrektek tartom hogy meg akarod tartani a kutyad (bar azt nem értem hogy miért nincs pedigréje?!)

2012. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Törzskönyvezett a kutya, jó kennelből való, akkor nem kell ivartalanítani?
2012. jún. 26. 16:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Tele van anglia staffal meg pittel eszetlenek. Én kihozattam az enyémet otthoni chippeléssel, vérvétel utáni fél év otthoni karantén időszakkal és félegtelenítéssel. Ezek voltak az útlevél követelményei.
2012. szept. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!