Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam a kutyámat...

Hogyan szoktassam a kutyámat ossze más kutyával? Csak 2baratja van! Szeretném ha tobbel baratkozna! Mindenkire csak ugat meg támad-csivava.

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos fél, mert alacsonyabb:) lehet,h csivavákkal kéne először...pl valami csivi találkozóra elmenni és ott pórázon közel engedni a 2 kuttyt. Valakivel csak jól kijön..
2009. júl. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
slovakiabol vagyok és itt a kozelbe nincs erre lehetoség.egy csivi baratja van meg egy keverék azokkal jol kijon
2009. júl. 7. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Fajtársaival jól kijönnek az állatok. Azért ugatja meg a más kutyákat mert ő bátor. Nyugi az enyém is ilyen. Neki 3-4 barátja van (kanok) a többi kutyust nem szereti nekimenne ha hagynám, viszont a szukákat szereti és őket nem bántja.
2009. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Az egyetlen megoldás erre, ha sokszor és több féle kutyával találkoztok nap mint nap. Nekem is csivavám van, és ez vált be. Sikerült elérnünk, hogy a nagytestű kutyákkal is barátságos. Ezt úgy csináltuk, hogy ha tudtuk, hogy a másik kutya szelid és nyugodt természetű, kezünkbe vettük a kutyánkat, és a két kutyát együtt simogattuk, és engedtük fokozatosan közelebb egymáshoz őket.

Nálatok nem szoktak rendezni kutyatalálkozót? Ha csivavát nem is, de fajtacsoport találkozót biztosan. A csivavák az FCI IX-es fajtacsoporthoz tartoznak, szerintem nézz körül az interneten, kellene lennie valamilyen klubnak. Én csak magyarországon tudok neked ajánlani programot, most is szervezünk közös csivava sétáltatást, illetve tervbe van véve találkozó is. A www.csivava.net weboldalon találhatsz majd róla információt, az eseménynaptár menüpont alatt, ha már le lesz fixálva az időpont. Ha mégis hallanál nálatok csivavás eseményről, megkösszöném ha jeleznéd nekem az info@csivava.net e-mai címre, mert az is feltenném az oldalra. Üdv. Timi

2009. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!