Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » NYíregyházán van olyan tó...

NYíregyházán van olyan tó ahol engedélyezett hogy a kutya belemenjen?

Figyelt kérdés
Szeretném hordani néha -néha ,és fizetnék is érte ha kell.Köszi.
2009. júl. 7. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
a tesconál vagy egy tó oda belehet vinni,de nem mondanám éppen tisztának és rengeteg a kullancs(fertőzött). Bujtoson még nem voltam nem tudom h oda be lehet e vinni,de sóstóra tuti h nem(bár mi szoktuk)ha látsz rendőrt vagy közterest hívd ki a kutyát külömben 30ezer a birság!!! de ami megfelelő lenne olyan hely tuti nincs,mert ez egy ilyen fos hely! Jah nem tom milyen kutyád van de nyiregyen az ebrendelet szerint sehol nem engedheted el a kutyád mindenhol póráz és szájkosár kell! még a kijelölt kutyasétáltatóban is (erdő) ott is megbüntettek valakit mert elengedte!!! na mi egy ilyen szégyen helyen lakunk! szép mi ???
2009. júl. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
SZia köszi a bujtos mellett lakunk ,itt már volt gond a közteresekkel na hálaistennek nem nekem.a tesconál ugy tudom 2 hete körbekeritették azt a tavat. ugyhogy marad a házi slag.mugy 9 honapos németjuhászom van. és szeretném ha uszhatna dehát itt semmi nem ugy van ahogy kéne. Mégegyszer köszönöm.
2009. júl. 8. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:
szivesen,pont most jöttem haza a bujtosról a közteresek szóltak is de nem büntettek meg,mondjuk még nem volt vízbe addig a kutya,csak sétált de azt is "SZIGORÚAN TILOS" szal ott még azt sem lehet! a tescó tónál már egy hónapja nem voltam ugyhogy lehet neked van igazad!!! én viszem ettől függetlenül sóstóra,ott rendőrök jönnek kocsival nem közteresek és őket hamar ki lehet szúrni,mert először hangszórón szolnak az ÚSZÓKRA mert inkább azokat figyelik! am szivesen! biztos aranyos a kutyusod! nekünk 11 hónapos Pitbullunk van!
2009. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!