Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya lenne jó nekem?

Milyen kutya lenne jó nekem?

Figyelt kérdés

- közepes testű legyen (kb.5-15kg)

- könnyen tanítható

- bírja ha egyedül van

- lakásban-kertbe is lenne tartva

- szeressen szaladgálni,mozogni de nyugodtabb legyen

- fajtatisztát szeretnék



Tudom hogy tele van ilyen kérdésekkel a GYIK.

előre köszi a válaszokat

esetleg valamilyen pásztorkutya?

14 éves lány vagyok:)



2012. jún. 26. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tacsi, foxi? :)
2012. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tacskó. Legalábbis az én tacskómra minden pont illik. Este kint alszik, de van neki az ajtóban lyuk, így rengeteget bent is van. Soha semmi baja nem volt, pedig télen-nyáron kint alszik. Imád sétálni, egyfolytában rohangál, de tud nagyon lusta is lenni. Én nagyon ajánlom ezt a fajtát, szerintem te sem bánnád meg, ha tacsid lenne. :)
2012. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Amit az első írt sem a Tacsit sem a Foxit nem ajánlom. Mind a két fajta nehezen tanítható.


Pásztor kutyák némelyike szintén kemény dió tanítás terén így őket sem igazán ajánlom első kutyának meg főleg nem.

2012. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha juhászkutyát szeretnél, akkor a puli, mudi, sheltie, corgi, esetleg kelpie lenne jó neked.
2012. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Pulit nem ajánlom saját tapasztalat!


Sheltit szerintem neked való fajta volna.

2012. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már tapasztalatom pulival, ha normális helyről származik és jó helyre kerül, megfelelő neveléssel és fárasztással soha nem lesz vele gond. Viszont hihetetlen értelmes és okos kutya.
2012. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez valóban igaz a Pulira de következetes és szigorú nevelés kell a számára. A kérdező pedig könnyen nevelhető kutyát szeretne.
2012. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Uszkár

4 méret van belőle,könnyen választhatsz,és illik rá amiket leírtál,bár többet legyen bent,társasági kutyák:)

2012. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyébként nekem az első kutyám rottweiler volt (15 voltam), és nem volt vele semmi gondom, nagyon könnyen tanult, lakásban elvolt, szeretett sétálni, bicikli mellett futni.

16/L (első voltam)

2012. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

a kepli és a sheltie nagyon tetszik az uszkár is szép

2012. jún. 26. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!