Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az lehetséges, hogy a szuka...

Az lehetséges, hogy a szuka kutyám újra tüzel 2 hónap után?

Figyelt kérdés
Áprilisban tüzelt és most valamiért megint nagyon szaglászgatta és rá is akart ugrani egy fiú kutyus, de nem vérzik. Most akkor mi lehet?
2012. jún. 27. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vérzik akkor nem tüzel.
2012. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vérzik, viszont (én úgy tudom, de javítsatok ki, ha tévedek) a tüzelés több szakaszból áll és van amikor nem vérzik, hanem valami fehér folyadék őőő... folyik belőle (nem találok jobb kifejezést, bocsi). És mellesleg egy kicsit meg van duzzadva neki. Meg különben is rendszeresen találkozik ezzel a fiú kutyussal és egészen tegnapig nem csinált semmit, ami arra utalhatott volna, hogy tüzel a szukám. Tegnap is folyton nyalogatta, de akkor még nem akart rá ugrani, ma viszont többször bepróbálkozott. Különben nem történt semmi mert a szuka se engedte neki és persze mi is végig figyeltünk.
2012. jún. 27. 18:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Különben nem vettem észre, hogy folyik belőle bármi is, de igazából az nem fehér folyadék hanem átlátszó és azt nem is biztos, hogy észre venném.
2012. jún. 27. 18:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztosak vegytok benne, hogy nem fedezték be a tüzelés alatt? Előfordulhat, hogy ha üresen marad a szuka, akkor ujra betüzel. viszont egy vattadarabbal érdemes lenne egy kis váladékot venni, és megszagolni. Lehet van egy pici gyulladása azt érzi a kan.
2012. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint az áprilisi tüzelés alatt? Igen, biztosak. Mért ha befedezték volna, akkor mi oka lenne a kannak újra ráugrania?
2012. jún. 27. 21:56
 6/7 A kérdező kommentje:
És a ha gyulladás akkor el kéne vinni dokihoz? Csak mert úgy értelmeztem a válaszodból, hogy ez a kis gyulladás nem valami nagy baj.
2012. jún. 27. 21:59
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor leirom mégegyszer. Ha fedeztetés után a szuka nem vemhesül, előfordulhat, hogy 1-2 hónap múlva ujra tüzel. Na, ha váladékozik, és jelentősebb a váladék mennyisége, és előfordul, hogy még szaga is van, igen az egy kis gyulladás. csak a kis gyulladásból lesz a nagy gyulladás, ami elég sulyos betegséghez vezethet. Tudom, elég rémisztően hangzik, de most a nagy melegek következtében a bacik is jobban szaporodnak, nem árt elővigyázatosnak lenni.
2012. jún. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!