Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie kiskutyám napok óta...

Westie kiskutyám napok óta tüsszög. Lehet allergiás?

Figyelt kérdés
nem fürdettük,vagy úszott,de séta közben,vagy a kertben sokat tüsszög.meg nem fázhatott ebben a melegben.mi lehet az oka?
2009. júl. 8. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy sok a por és attól tüszög vagy valami új szagot érzez a kertben vagy a sétánál.De ha nincs láza nem levert ,eszik akor nincs hsmenése nemhányt szerintem nincs semmi ,de ha ezek közül valamelyik akkor menjetek dokihoz
2009. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

westie kiskutyádat már napokkal előbb el kellett volna vinned dokihoz.

Gondolom,ha ilyen drága fajta kutyád van,nem a pénz a probléma.

2009. júl. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem probléma a pénz-én nem ezért nem vittük

te minden tüsszentésre orvoshoz mész?

pont ezért kérdeztem,mert más gond nincs vele-vidám,fürge,eszik,nem hány.

köszi az elsőnek

2009. júl. 8. 13:14
 4/11 anonim ***** válasza:
szted ha allergiás lenne meglepő lenne? ez a fajta erről híres h minden szarra alergiás nem lepődnék meg ha magára a levegőre is az lenne lassan!!
2009. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Esetleg ha nem javul akkor "csak" hívd fel a dokit,hogy ez ebben a helyzet ben baj-e és tuddsz-e valamit csináéni Te vagy vidd el hozzá?


Egyébként a levegőre elég nehezen lesz ez a faj allergis sőt akármelyik kutyafajta is.Ja és keress jó álaltorvost és ilyen pénzéhes b@armot :)

2009. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Megint vagy még minidg az első vagyok :) :

Egyébként amilyen tiszta Mo. a sok smog cigi meg ilyenek nem csoda hogy tüsszögnek a kutyusok.Nemtudom hol laksz,de ha pesten akor nem lepödök meg.

2009. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:ha egy nap után nem múlik el a kutzyám baja,igen.

Egyszer csúnyán megjártam:nem evett a kutya,fogyott,de jó kedve volt,játszott meg minden.

Felületesen ránézett a doki,azt mondta,rendben van,nincs gond,adott neki étvágygerjesztőt.Pár nap múlva megint elvittem egy másik dokihoz,kiderült,hogy sajnos van,méghozzá komoly.A kutyát súlyos gyomorproblémával SOS műteni kellett.

Ebből azért tanultam.

2009. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok választ

igen,Pesten lakunk-bár kertes házas részen-de én is valami porra gyanakodtam

ez valóban egy "érzékeny"kutyus,de inkább idáig a gyomrán,meg a bőrén tapasztaltam ezt.

mindenképp telefonálok-én is erre gondoltam elsőre

nagyon köszönöm mindenkinek a segitséget-főleg,aki többször is irt.gondolom neked is van kutyusod...

2009. júl. 8. 14:43
 9/11 anonim ***** válasza:

többször íros vagyok :)

Igen van kutyusom 1 éves

2009. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem rég volt egy vendégem a kozmimban,és arra panaszkodott,hogy sokat tüszög a kutyija!Elküldtem orvoshoz toklászt szívott be a nozijába!Sztem vidd el dokihoz!Az a tuti!

2009. júl. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!