Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj, hogy nem híztak a kutyáim?

Baj, hogy nem híztak a kutyáim?

Figyelt kérdés
Áprilisban hoztuk el őket a menhelyről, azt hittem kicsit szednek magukra, de szinte épp olyanok, mint akkor. Na jó, igaz, hogy elég sokat mozognak, még fiatalok és egész nap "dolgoznak". Reggel kapnak száraz tápot, vacsorára meg konzervet, konyhai maradékot (persze csak olyant, ami kutyának való) Az elég? Ne értsetek félre, nem hordóvá akarom őket növeszteni, de szerintem rájuk férne pár kiló.
2012. jún. 28. 15:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kint van a bordájuk nagyon? Ha nagyon bizonytalan vagy, akkor vagy vidd el állatorvoshoz, vagy tölts fel ide képet, mert így nem tudni, hogy ideálisan néz e ki a kutya vagy sem. :)


Pl amikor én elhoztam az enyémet fél évesen, akkor ő épphogy fogyott 1-2 kilót, miközben nagyon sokat izmosodott, mivel az előző helyén _semmi_ foglalkozás nem volt vele, és kicsit pufi lett (közel sem kövér, de látszik, hogy mennyit formálódott). Szóval lehet, hogy a menhelyen is optimális volt az alakja, nem feltétlenül lesz csontsoványra fogyasztva ott sem a kutya.

2012. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

[link]


remélem jól csináltam. Itt nem nagyon látszik, mert csak ezt a sziesztázós képet találtam, de az alhasuk van még mindig nagyon beesve.

2012. jún. 28. 16:24
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebből a képből én azt mondanám, hogy teljesen jó, bár maga az alkatuk nem látszik, de ha atletikusabbak (pl agár, vizsla alkat) akkor még azt mondanám lehet fogyniuk is kéne. :)


Szóval túl vékonynak semmiképp sem mondanám.

2012. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem tűnnek soványnak:-)
2012. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A bal oldali vizsla a forma, csak attól kisebb, keverék, de amúgy teljesen a vizsla tulajdonságait hordozza, de a szőre olyan mint a nyuszié :-) a világosabb szőrű meg a fene tudja miből tevődött össze. Kicsit emlékeztet a goldenre, de néha, amikor direkt bele fetreng a sárban az esőben és beszürkül a szőre, kiköpött Husky :-D Olyankor kirajzolódik a homlokán az a jellegzetes csúcsos ív és a szeme is olyan kontúros. Nekem a jobb oldali tűnik néha furának. Mintha lelki sérült lenne. eleinte morgott az etetésnél és egyszer meg is kapott. Meg néha "köhög"
2012. jún. 28. 16:35
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha hízlalni akarod őket, akkor a konzervet felejtsd el, annak 80%-a víz, nem táplálék, csak nasi :) De amúgy jó formájuk van, szerintem ennél ne is hízlald őket tovább.
2012. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnyugodtam :-)
2012. jún. 28. 16:59
 8/15 A kérdező kommentje:

[link]


Na itt találtam egy másik képet.... itt jobban látszik.

2012. jún. 28. 17:11
 9/15 A kérdező kommentje:

[link]


Meg a másikról is :-) Szóval így is azt mondjátok, hogy rendben vannak?

2012. jún. 28. 17:13
 10/15 anonim ***** válasza:

Na így jobban látszik.

Szerintem teljesen rendben vannak. :)

2012. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!