Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erről vélemény? Ez már jobb...

Erről vélemény? Ez már jobb mint az africa, nem?

Figyelt kérdés

[link]


ott van az összetevők,meg a leírás is.

Nem egy olcsó táp,1500 ft 700 g.

Africával az volt a baj ugye amit írtatok,hogy sok benne a burgonya,kevesebb a hús. Eladóval sok tápot nézegettünk de ezt tünt a legmegfelelőbbnek. Fél óra töprengés után jutottunk erre:D



2012. jún. 28. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én etettem ezzel, de az volt a gondom, hogy sovány volt a vizslám(értsd kilógott minden csontja). De szerintem ez a Happy Dogból a legjobb. Most a Cibau Active tápját eszi, ezzel mindketten meg vagyunk elégedve.
2012. jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
volt egy kutyusom, mindenre allergiás volt mindentől ment a hasa és még sorolhatnám. de ettől a táptól napok alatt jobban lett és bírta is! Én csak ajánlani tudom ezt!
2012. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát nekem csak 5 kiló a kutyám,és nagyon érzékeny gyomrú,szerintem is jó táp lesz:) Már megvettem,még van az africából majd ha elfogy ezt kapja:) Remélem már letudunk ragadni ennél:P
2012. jún. 28. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy kistestű kutyád van. Nemrég hozták be a "my little" termékeket, bár biztos azt vetted. A normál az nagy szemű lenne a kutyusodnak. Én jó tápnak tartom, bárány-zöldkagyló-rizs:) amúgy szerette a kutyám és normális széklete volt tőle.
2012. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen a my little-t ami a képen van:)

Nekem is azért szimpi ez a táp mert nagyon jó székletet eredményez. Pl Select Gold volt előtte,lazacos attól egy nap 5x is székelt,tehát ez nagyon jó!

Maradunk ennél már szerintem,örülök hogy rátaláltam!

2012. jún. 28. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!