Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lenne jobb?

Hogy lenne jobb?

Figyelt kérdés
Két Berni pásztort szeretnék,csak azt nem tudom milyen neműek legynek.Leginkább egy szukát és egy kant szeretnék csak azt nem tudom,h az megéri e.Félek,h ha két kant vennék bajok lennének belőle.Szóval a kérdésem h melyik lenne e a jobb?Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. jún. 28. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szuka és kan, mindkettő ivartalaníttatva, de legalább a szuka.
2012. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Leginkább egy szukát és egy kant szeretnék csak azt nem tudom,h az megéri e."


Ezt amúgy hogy érted? Kinek megéri-e, milyen szempontból?

2012. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Ezt rosszul fogalmaztam meg.Hát h még akkor ivartalanítani kell,satöbbi.
2012. jún. 28. 13:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem nagy műtét és nekik is sokkal jobb! A legjobb, ha ivarérés előtt megcsináltatod és nem lesz gond!
2012. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy válassz egy kant és egy szukát és vagy mind a kettőt ivartalaníts vagy csak a szukát. Vagy két szukát válassz. Nálunk nem balhéznak elélnek egymás mellett.:)

De az ivartalanítás sok betegségtől megóvja a kutyákat és elvileg tovább is élnek.

Sok szerencsét hozzájuk.:)

2012. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!