Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy mozgassam le a kutyám?

Hogy mozgassam le a kutyám?

Figyelt kérdés
1 éves bullmacim van, túlteng benne az energia. A városban nincs kutyafuttató, de eddig simán kivittem parkokba, ahol kedvére játszhatott más kutyákkal. Ebben mindig kellőképp lefáradt a séták mellett. Most viszont előbukkantak a közteresek és büntetnek, így már nem merek ilyen helyekre menni. Lehetőségem van bemenni egy zárt területre (férjem munkahelyére), de ide más kutyás pajtit érthető módon nem hívhatok, de itt legalább el tudom engedni. Apportozni nem igazán szeret, 2-3 eldobásig érdekes a dolog, utána már az sem. Engedelmességi gyakorlatokat csinálok vele, városban sétálunk ill. a férjem munkahelyén persze el szoktam engedni. De nem fogja magát lemozgatni egyedül. Fogócskázás is ideig-óráig érdekli. Segítsetek, hogy mozgassam le, mit játszak vele? Sajnos az utóbbi időkben a lakás bánja kárát, hogy itthon napközben unatkozik, nincs eléggé lefárasztva. Hétvégén tele vagyunk programokkal, olyankor lefárad, ilyenkor lehetőség van más kutyával is játszani, ismerőssel, ha megbeszéljük és elvisszük őket valahova, de hétköznap ők sem nagyon érnek rá. Na de hogy tudnám a hétköznapokon lefárasztani?

2012. jún. 28. 21:51
1 2 3 4
 31/32 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ez már jó kezdeményezés, Bp-en több suli is kínál ilyen szolgáltatást 500-1000 Ft/alkalom áron :)
2012. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Hát igen :)

Amúgy is azt tervezgettem, hogy abbahagyjuk Joeyval a sulit, helyette lehetne ez :)

2012. aug. 24. 14:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!