Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az alaszkai...

Mi a véleményetek az alaszkai malamutról? Van valakinek ilyen fajtájú kutyusa.

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 16:00
 1/8 anonim válasza:
100%
nekem ilyen kutyám van.rendkívül okos értelmes aranyos és abszulút nem agresszív ha kölyökm kora óta nálad van.a kisgyermekeket szereti barátságos.nagyszerű kutyafajta és gyönyörű
2009. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnék egy ilen fajtát csak azt olvastam mindenhol,hogy elég domináns főleg a gyerekekkel.Most 5 éves a lányom.Még várok egy kicsit már azért is mert van egy németjuhászunk.De mindenképpen szeretnék egy ilyen kutyust!
2009. júl. 8. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen fajtából bújós, játékos családi kutyust lehet nevelni, csak az a lényeg, h. kölyökkorától veletek legyen. Nekem pl. bullterrierem és dobermannom van, mindkettő megbízható, kedves, soha rá sem mordultak senkire, pedig ez elvileg a vérükben van.
2009. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ebben teljesen igazat adok neked,hogy nevelés kérdése az egész!

Csak kíváncsiságból mennyibe kerül egy malamut kölyök?

2009. júl. 8. 17:03
 5/8 anonim válasza:
67%
törzskönnyvel együtt volt 60ezer 9éve
2009. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
16:59-es vagyok. Törzskönyv nélkül akár már 30e-ért is kapsz, törzskönyvvel viszont 40-50e körül mozog az áruk, felső határ a csillagos ég.
2009. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Tenyésztőtől törzskönyvvel nem kapsz 40-50 ezerért kutyát, csak szaporítótól, gyakran husky-mala keveréket. Egy szelektált állományból származó, csípőizületi és szemészeti öröklődő megbetegedésekre szűrt szülőktől származó törzskönyvezett kölyök ára 100 ezer forintnál kezdődik.
2009. júl. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
én 12 ért vettem Enyingen kan Alaszkai Malamut kiskutyám ..
2010. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!