Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérlek írjatok tapasztalatokat...

Kérlek írjatok tapasztalatokat a győri menhelyről!?

Figyelt kérdés
Bármit írhattok jót és rosszat is!Akár olyanok akik örökbe fogadtak vagy bevittek oda kutyát és akik ott dolgoznak azoknak a válaszára is kíváncsi vagyok!

2012. jún. 29. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak jót hallottam az ottani önkéntes csapatról!
2012. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, mire vagy kíváncsi, kérdezz.

Én ott vagyok önkéntes, sűrűn járok ki. Nem csak sétáltatok, már belefolyok az örökbefogadásokba, ügyintézésekbe.

Úgy mentem oda 16 évesen, hogy soha nem foglalkoztam kutyákkal, de ki akartam menni sétáltatni, meg akartam ismerni a kutyákat. Azt szeretem a menhelyi dolgozókban leginkább, hogy nincs előítélet. Mindenki nagyon kedves, megértő.

Állatvédőrök is vannak ott, menhelyi autóval mennek kutyákat menteni, mennek kutyák és cicák is külföldre. Nagyon sok az állat, mindig telt ház van. Ők is (már én is) ideiglenes befogadók, beteg állatok sokaságát látják el éjjel-nappal. Rosszat nem tudok mondani, de hosszú sorokat tudnék róla írni, úgyhogy kérdezz, mi érdekel... :)

2012. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Holnap mennénk barátnőmmel délelőtt önkéntesnek.Az én papírom már benn van és holnap barátnőmét is beadjuk.Azt szeretném kérdezni hogy mi 14 évesen mit csinálhatnánk?A válaszokat pedig köszönöm!
2012. jún. 29. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:

14 évesen nem sok mindent. Gondolom neked van szülői igazolásod, barátnődnek pedig holnapra lesz. A menhely területén lehettek, kutyát nem vihettek ki. 16 év felett vihettek ki kutyát egyedül. Hétvége azért nem jó ilyen szempontból, mert ilyenkor jönnek sokan örökbe fogadni, hétvégén senkinek sincs 1 perce sem a dolgozók közül. Önkéntesből tudsz elcsípni párat. Hétköznap kevés az önkéntes.

Én valószínűleg kint leszek holnap, de nem sokat. 1-2 dolgot helyben el tudok mondani, de kimenni nem tudok veletek.

2012. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!