Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ő mudi volt?

Szerintetek ő mudi volt?

Figyelt kérdés

Egy Tiszamenti faluban van nyaralónk, ott volt gyerekkorom meghatározó kutyája a szomszéd kutya, akit Cicának hívtak. Már meghalt szegény. Ifjonti korában terelőmunkát végzett. A képeket 6 éve készítettem, akkor volt állítólag 18 éves a kutya. Mióta az eszemet tudom megvolt már. A mai napig sok hasonló, mudiszerű kutyát látok terelni a környéken.

[link]


[link]



2012. jún. 29. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mudi keverék szerintem.Mondjuk annyira ápolatlan,és el van hanyagolva aképen,hogy akár még mudi is lehet.
2012. jún. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő egy Mudi keverék volt.
2012. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mudi vagy mudikeverék. Rettentő ápolatlan szerencsétlen. Azért szép kort megélt, bár a mudik hosszú életűek. Nem értem azokat az embereket, akik állítólag szeretik a kutyájukat, mégis így tartják. Lehetett volna nagyobb becsülete.
2012. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az alkata, feje és szőre elég mudis, egy mudinak viszont elhanyagolva sem nemezesedhet a szőre. Ez a fajta nagyon jól örökít, úgy gondolom, puli és mudi keveréke lehet. Ha a szőrében nem lennének a nemezesedő részek, és a mellső mancsán nem lenne túlnőve a szőr, illetve mindkét füle állna, elég szép típusos mudi lenne, úgyhogy jó a megfigyelésed. A fejformája nagyon szép, alkata is jó, és egykor a háta is feszesebb lehetett.

Üdv, két mudi gazdája

2012. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pedig ő még a szerencsésebbek közé tartozott. Az ő gazdája gyakran elengedte a kutyáit a láncról. Sajnos a többi szomszédnál viszont a mai napig láncra kötve élik le az életüket a kutyák.
2012. jún. 30. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!