Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet leszoktatni a...

Hogy lehet leszoktatni a bepisilésről?

Figyelt kérdés
8 hónapos spánielem még mindíg nem szobatiszta.hogy tudnám azzá tenni?
2009. júl. 8. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
A Spektrumon a Póráz két végénben ilyen esetben mindig azt javasolta a tanácsadó, hogy nagyon sűrűn - két óránként - ki kell vinni a kutyust, és megdícsérni, ha sikerült neki kint. Egy idő után rászokik.
2009. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, hogy csináltad, mert már elég idős, hogy ezt már tudnia kellene. Nálunk ahogy hozzám került a kiskutya az volt a bevált szokás, hogy elég sűrűn kivittem (kertes ház, de bent lakik), ha véletlenül megtörtént a dolog, odavittem, kicsit belenyomtam az orrát, "fújj nem szabad" mondat, esetleg újságpapírral kicsit odasuhintasz a fenekére, és kiviszed (ha panelban laksz, akkor ugyanez az eljárás, csak a WC tálcára teszed). Sok sikert, és türelmet, mert ha nem érti, arról nem tehet, el kell magyarázni neki!!
2009. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Bocsi, az előbb amit lefelejtettem és DÍCSÉRNI sokat!!
2009. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Az orrát NEM SZABAD A KUTYÁNAK BELENYOMNI AZ ÜRÜLÉKÉBE.

Neked hogy esne ember ha veled csinálnák? Vagy mikor a kisgyerekednek van egy kicsi balesete akkor vele is ezt teszed? Gusztustalan...


Nem belenyomni kell az orrát, hanem odavinni a közelébe, de 10 centinél nem közelebb, és azt mondani h "fújj".

Nem megütni, csak leszidni.

Aki meg belenyomja a kutyája orrát annak kívánom h nyaljon lócitromot.

2009. júl. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én spánielem hamar megtanulta, hogy pisi, kaki csak kint.Sok türelem kell.Gondolom nem tudsz otthon lenni vele egész nap.Figyelned kéne.Pl. ha az enyém pisilni akart, felkaptam és kivittem az udvarra.Nem mindig hagyta abba,végig pisilta az egész házat.Ha kint befejezte, megdicsértem.
2009. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
www.gyemant-homoki.extra.hu ott találsz tanácsot
2009. júl. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszokat! én is tudom h.nemszabad belenyomni az orrát! nem is tenném.

a többi tanácsot megpróbálom.

előbb utóbb csak megtanulja :)

köszi mégegyszer!

2009. júl. 9. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!