Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik volt a legidiótább...

Melyik volt a legidiótább vagy legviccesebb név (név és szituáció), amit hallottál?

Figyelt kérdés

Értem ezt úgy, pl. hogy a legidiótább, amit hallottam/láttam: "Sátán! gyere ide!" és előmászik a bokorból egy amúgy angyali aprótermetű "bokanyalogató gépecske"

A legviccesebb: Zselé névre keresztelt duci nj keverék, ahogy futott, úgy rezgett a hája, mint a zselé.


2012. júl. 1. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én egyszer sétáltam a kutyámmal, egy szőkehajű kis 50kg-os plázás csaj pórázzal a kezében nézelődött a bokrok között és mondta,hogy kis cuki gyere elő..

na gondoltam,hogy elveszett a csivavája, erre a bokor mögül egy roti bújt elő:)

2012. júl. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már hallottam olyat, hogy gyere ide Takarodj ( Takarodj a kutya neve).
2012. júl. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősömék egyszer vettek egy szuka Csivavát. Mondta, hogy menjek el megnézni. Jó el is mentem. Kérdezte mi lett a kutyus neve erre a válasz: Tampon.

Nem vicc! Komolyan így nevezték el. Ma a kutya 2 éves és továbbra is ez a neve. (Amúgy egy kis fehér színű Csivava.)

2012. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy csivavát, akit Hentesnek hívnak.
2012. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mamáék szomszédja talált egy kiskutyát, eléggé apró termetű volt, innen kapta a nevét Pici, aztán Pici egy bullmasztiff méretű kutya lett, de a neve nem változott.

Egy kan rotit a nevét már nem fogom tudni neked megmondani, mert régen volt, de a gazdája nyuszinak hívta, állandóan nyekergő hangon beszélt hozzá meg gügyögött neki. Járőr kutya volt.

2012. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az állatorvos kutyája.

"Gyere Óriás!" és kiugrik a kocsiból egy tacskó:D

2012. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A parkban hívja a lány a kutyáját: 'Gyere, Cujo!' Cujo egy igen komoly és véres yorki volt:)
2012. júl. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!