Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem fáj amikor valaki kijelent...

Nem fáj amikor valaki kijelenti, hogy "jé, pont úgy néz ki mint az én kutyám"?

Figyelt kérdés
És kiderül, hogy az is olyan fajta, aminek a standardja csak egy színt enged, meg semmi mintát a kutya szőrén?

2012. júl. 1. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalomról nekem egészen más fogalmaim vannak...
2012. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
omg.. nem, nem fáj.
2012. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha a kutyámra mondja valaki, abban semmi fájdalmasat nem találok. Ha rám, az már lehet, hogy érzékenyen érintene.
2012. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nevetséges dolog ilyenen szenvedni, vannak az életben igazi gondok is. Gondolom ezzel a keverékeket akarod sztárolni, hogy "jaj azokban nincs két egyforma". Hát attól, hogy két kutyának ugyanolyan a színe és a fajtája még ordítóan különbzőek lehetnek. Én még nem láttam két ugyanolyan kutyát, aki meg csak az állat színét nézi az kapja be. Nekem van egy fekete kutyám, hosszú zászlós farokkal, meg egy másik fekete kutyám csonka farokkal és sokkal kisebbeb, és azok az emberek nem tudják megkülönböztetni őket sokszor akik születésüktől ismerik, pedig azért már egy farok megléte vagy nem léte elég sokat mond... Pedig teljesen más a fejük, a szőrük hossza, típusa, szeme, testfelépítése, viselkedésük. Könyörgöm még a fekete szín sem egyforma rajtuk!
2012. júl. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem fáj. Amúgy nem értem milyen kapcsolatban lehet a kutyájával aki ilyet mond, nekem pl. westiem van de 100 westie között is felismerném. Gyakran játszik westiekkel és mindig tudom ránézésre melyik az enyém. Szóval nem ugyanolyan. Nincs két egyforma kutya, csak annak a szemében aki nem ért hozzájuk. Akinek pl. a bichon bolognese meg a westie összekeverhető...sok ilyennel találkoztam.
2012. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
baromira letojom, hogy ki mit mond, plane ha nem kérdeztem, es ha hasonlóan jelentéktelen dolgot alapít meg.
2014. dec. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!