Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor lesz vége, mit tegyek?

Mikor lesz vége, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy szuka és egy kan kutyám, a szuka most tüzel elsőnek, váratlanul ért, azt hittem még nem lesz ilyen korai, a kan meg van bolondulva, vonyít, sír, csahol hiába vannak elzárva, a szuka már a 8.napban van úgy,hogy magára engedi a kanokat, mikor lesz vége? most hirtelen állatorvos sincs ivartalanításra, max jövőhéten.
2012. júl. 1. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

A tüzelés 2-3 hétig tart általában.


Tüzelés után minden képen ivartalanítsátok legalább az egyik kutyát és jobb volna ha a szukát!

2012. júl. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát talán addig az a legjobb megoldás, amíg tüzel hogy külön vannak. Aztán hogyha a kan már megszokja a tüzelő szukát, össze lehet engedni (pl. nálam így van, igaz nem annyira kanos a kanom)
2012. júl. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már kb a 18.napnál jár a szuka, de 8 napig engedi magára a kanokat? én ugy olvastam,hogy 4-6napig..
2012. júl. 1. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:

változó, de minden bizonnyal már csak 1-2-3 nap.

És most úgysem lehetne ivartalanítani, tüzelés alatt nem műtik meg. Viszont most lesz pár hónapod, hogy összegyűjtsd az árát, és akkor a következő tüzelést már nem kell megvárni:)

2012. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a pénzzel nincs gond, már holnap mennék.
2012. júl. 1. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!