Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava gazdik Csivavának...

Csivava gazdik Csivavának hogy szokott lenni a szőrhullása?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mikor, mennyi ideig, mennyire nagyon..

Nekem volt egy csivavám, és neki nagyon hullott a szőre 1 éves kora után. Nem betegesen, de lehet hogy rossz volt az étrendje.

Na most, legkozelebb is csivavát szeretnék, de nagyon félek a szőrhullástól. A kis rovid szőre beleállt mindenbe, megoleltem és az egész ruhám tiszta szőr volt. Persze nem mindig hullt ugyanannyira, valamikor kevesbe, de nem mertem mar folemelni. Csak ha egybol ruhat tudtam utana cserelni.


NÁLATOK IS ÍGY VAN? vagy PONTOSAN hogy?

Milyen praktikákat szoktatok bevetni?


Tvben is latom h a sztarok a gyonyorű ruhájukban állnak csivavával a kezukben, olükben, ott alszik a hófehér bútoron.. De utcán is kézben viszik..Hogy csinálják???

MINDEN ÉRDEKEL, mert ezért nem szeretnék pl. yorkit vagy bichont választani..



#hullik #szőr #csivava #sőrhullás
2012. júl. 1. 17:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Vedlési időszakon kívül, rendszeres kefélés mellett nem kéne hullania??
2012. júl. 1. 17:03
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja azt még hozzá teszem, hogy ismerek olyan kutyát, aki húson és kenyéren él, mégsem leszek szőros egy cseppet sem ha hozzámér..csak vedléskor. Szóval étrend kizárva.
2012. júl. 1. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tápot kell váltani!

Mikor nincsen vedlés akkor is minden nap átfésülöm jó alaposan és minden nap egy nedves törölközővel fésülés után áttörlöm. Így az esetlegesen kilazult szőrszálak kijönnek így nem szőröz össze semmit akkor sem ha felemelem vagy ha rá fekszik valamire akkor sem.

De a táplálék is nagyon sokat számít ilyen téren is!!

2012. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Pl:az interneten vettem a kiskutyámnak royal canin kutyakaját 18 kilo 12000Ft-ért.nagyon megéri és joo :)
2012. júl. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tényleg szőrmentes a lakásod?
2012. júl. 12. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!