Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretem a kutyákat....

Nagyon szeretem a kutyákat. Belebetegedhetek az elvesztésébe? ˇˇ

Figyelt kérdés
1 éven belül 2 kutyámat vesztettem el. :'( Lassan 1 éve a 14 éves öreg kutyám és pár napja ütötték el a 6 éves kutyusom aki még annyit élhetett volna. :( Nem tudom felfogni és elfogadni, ha rá gondolok könnybe lábad a szemem és ezen merengek órákat elalvás előtt is... :'(
2012. júl. 2. 01:21
 1/4 anonim válasza:

Dehogyis, biztosan nem fogsz belebetegedni! :)

Fel a fejjel! El nem tudom, és nem is akarom képzelni milyen lehet így, de ez az élet rendje sajnos. Most utólag már semmit nem tudsz csinálni, és nem is érdemes pont ezért agyalni a dolgokon.

Remélhetőleg lesz másik kiskutyád, vagy amit szeretnél, amik esetleg enyhítik ezeket a dolgokat... óhatatlanul is megtörténnek ezek... és ezeken gondolkodni csak még rosszabb, mint hagyni nyugodni az emléküket...

2012. júl. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van 2 kutyusom és nagyon szeretem őket, viszont ők már be vannak kapatva a házba és sokkal jobban hozzánk vannak nőve. Az öreg kutyusomat csak kint tartottuk így is nagyon hozzám nőtt, aki pedig pár napja ment el, ő mamáméknál "lakott" már 4 éve, közel sem voltak ennyire hozám nőve mint ez a 2 kutyusom félek ha őket elvesztem belehalok. A kutyáim több szeretetet adnak és persze kapnak, mint a környezetemben lévő legtöbb ember..
2012. júl. 2. 01:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem!

Velem is ez a helyzet, eddig 9 macskámat rendezte el az a .. szomszédkutya ! :"(

2012. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bele nem betegszel, maximum csak nagyon rossz lesz. Ne a halálra gondolj máris, hiszen még élnek, veled vannak. A mának örülj, a holnap majd ki tudja mit hoz. Nekem is van kutyám, hála istennek még él, de ha elmegy, biztos nagy űrt hagy maga után, de biztos lesz utódja is, akivel újabb emlékeket él át az ember
2012. júl. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!