Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Betegedtetek már bele a...

Betegedtetek már bele a kutyátok elvesztésébe?

Figyelt kérdés

Hogy lehet ezt felfogni? Tudom,hogy "csak" egy kutya, de úgy érzem, belepusztulok!

Hogy tettétek túl magatokat rajta?


2011. ápr. 8. 10:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Elvesztetted akutyádat???Ha igen,nagyon de nagyon sajnálom!!!!Sajna nem tudok neked tanácsot adni,mert még nem voltam ilyen helyzetben.De van kutyám-akit ugy szeretek mintha a gyerekem lenne...és betegesen rettegek attól a gondolattól,hogy mi lesz ha egyszer eljön az az idő,hogy már nem lesz!Ilyenkor mindig ki vagyok borulva,és sírok!Hát idővel biztosan fel lehet dolgozni az elvesztését!!!!Kitartást kívánok neked!!!És részvétem!
2011. ápr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Csak az idő segít! Nekem el kellett altatnom a 9 éves németjuhászomat, nagyon beteg volt, mégis folyamatosan furdalt a lelkiismeret, kellett egy jó idő mire nem sírtam ha rá gondoltam...
2011. ápr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Ma délután altatják! Egyszerűen bele vagyok betegedve! Nem tudom, hogy milyen lesz nélküle! Hogy milyen lesz kinézni úgy az udvarra, hogy ő nincs ott!
2011. ápr. 8. 10:10
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezze rajtad! Szeresd, játsz vele, add neki a kedvenc kajáját... És legyél vele az utolsó pillanatban ennyit megérdemel, ennél többet úgysem tehetsz érte...
2011. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
húú,nem lennék a helyedben!!Ennyire beteg már?vagy idős?MENJ KI ÉS LÉGY VELE EBBEN AZ UTOLSÓ NÉHÁNY ÓRÁBAN!
2011. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Kösz!

Sajnos már nem játszik és nem eszik! Itt fekszik mellettem! Én nem bírom abbahagyni a sírást!

2011. ápr. 8. 10:13
 7/37 A kérdező kommentje:
Mindössze egy éves!
2011. ápr. 8. 10:13
 8/37 anonim ***** válasza:
74%

Mindennek oka van! Ha a kutyusnak most kell elmennie el kell ezt fogadnod! Arra szoktam gondolni, hogy talán sokkal rosszabb dologtól lesz így megkímélve...

És én hiszek a kutya mennyországban! Az én Szofim is ott fönt kergeti most a galambokat!

Sajnálom, tudom mennyire fáj, csak annyit mondhatok, hogy idővel könnyebb lesz...

2011. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De miért nem telik gyorsabban az idő? Miért vagyok ilyen gyenge,hogy ebbe képes vagyok belebetegedni? Annyira utálom magam!

2011. ápr. 8. 10:18
 10/37 anonim ***** válasza:

Szia!


Én igen. 2009 decemberében kellett elaltatnunk a kutyánkat. 13 éves volt. Nálunk született,ő volt az első kutyám (világ életemben kutyát akartam) szóval nagyon magam alatt voltam. És mindenki csak azt mondta, hogy "csak egy kutya" volt. Persze nekik igen, de - gondolom a Te kutyád volt, így Hozzád sokkal közelebb állt, mint a többiekhez. Hetekig bőgtem, nem ettem, ennek következtében legyengültem és ágynak estem.

Mindenki azt mondta "engedjem el". Nem akartam. Mondták, hogy egy másik kutya sokat segít - én nem akartam. Végül a család két hónappal később - a tudtom nélkül - hazahozott egy másik kutyát. Kezdetben utáltam, de annyira szánalomra méltó volt (utcáról hozták haza, csupa seb volt, a csontjai kilátszódtak), hogy úgy éreztem muszáj rajta segítenem. Így ez az ápolás - hogy valakiről gondoskodnom kellett - valamelyest segített. És persze az is, hogy megtartottam végül őt - sőt azóta egy másikat is befogadtam.


Nagyon sajnálom a kutyádat, tényleg. De azt tudom tanácsolni - nem tudom másoknál működött-e - hogy minél előbb - illetve amikor készen állsz rá - fogadj be egy kutyát! Persze gyászold meg a kedvenced, elfeledkezni úgysem fogsz róla - elég ha szembejön egy hasonló kinézetű kutya - de egy másik kutya nagyban segít, hogy abban, hogy túllépj ezen a borzalmas időszakon!


Bocs a hosszú szövegért, remélem tudtam segíteni!

2011. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!