Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Annyi az egész hogy amikor lefekszik(de nem alszik!) nyugodtan az ágyra hirtelen rángani kezd.Olyan mintha valami hirtelen összerántaná. 2x-3x csinálja ezt mindig akárhányszor lefekszik valahova. 1x nyüszített tegnap. De ezenkívül eddig soha nem nyüszített. Ez mi lehet?



Természetesen a héten elvisszük állatorvoshoz is csak addig gondoltam megkérdezem mi lehet ez!?



2012. júl. 2. 05:01
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ilyenről még sosem hallottam, de szerintem nem átlagos dolog.. :Svigyétek ma orvoshoz!
2012. júl. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy epilepsziás?
2012. júl. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem hinném, hogy epilepszia.

De a rángásról írhatnál bővebben, pl. hogy meddig tart. Ha csak 1-1 rúgás, akkor azt valószínűleg álmában csinálja, nagyon sok kutyánál előfordul.

A múltkor az enyém is arcon rúgott alvás közben :D

2012. júl. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyet az én kutyám is csinál. Rúg párat, meg nyög is néha hozzá. Úgy néz ki, mintha hisztizne. Nála nem betegség, csak bohóckodik. Pont akkor szokta csinálni, amikor kirobbanóan jó kedve van. Persze, ha aggaszt, akkor mutasd meg dokinak.
2012. júl. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

csak 1-2-t rúg de NEM ALSZIK!


gondoltunk arra is hogy ilyenkor csak játszik de nem.olyankor más.

2012. júl. 3. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!