Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik tápot válasszam? Bosch...

Melyik tápot válasszam? Bosch vagy Dog Chow?

Figyelt kérdés
Utánaolvastam itt is, és más fórumokon is, de továbbra sem tudok dönteni. Eddig azt hittem, hogy a Dog Chow ebben a kategóriában jónak számít, de túl sokan panaszkodnak rá, elbizonytalanodtam. Sokan ajánlották a fórumokon a Bosch tápokat, illetve a Josera és a Brit is többször előkerült, nekem talán a Bosch volt közülük a legszimpatikusabb. Tanácsot szeretnék kérni, melyiket érdemesebb venni? Köszönöm a segítséget!

2012. júl. 2. 10:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

RC? Tele van kukoricával, abból van benne a legtöbb. Mitől lenne olyan szuper táp? Mindamellett, hogy borzasztó magas a fehérjetartalma a sok kukorica miatt, ami növekedés rendellenességhez is vezethet nagytestű kutyáknál. És nagyon nincs összhangban az ár/érték arány.


Nézd, ez a Royal Canin összetevői a maxi junior tápnál:


"összetevők: Kukorica, dehidratált baromfihús, L.I.P* növényi fehérjekivonat, kukorica glutén, állati zsírok, L.I.P* állati fehérjék, kukoricaliszt, hidrolizált állati fehérjék, ásványi anyagok, cukorrépapép, szójaolaj, halolaj, fruktooligoszacharidok, Psyllium maghéj és mag, tojáspor, L-lizin, hidrolizált élesztõ-kivonat (mannán-oligoszacharid forrás), DL-metionin, taurin, rákféleségek (glükózaminban gazdag), porc kivonat (kondroitinben gazdag), körömvirág-kivonat (luteinben gazdag)."


Ez egy másik prémiumtápé, ami ráadásul olcsóbb is és jobb is.

"ÖSSZETÉTEL: csirkehús (42 %), rizs, kukorica, búza, csirkezsír (tokoferolok által védett), lazacolaj, sörélesztő, natúr aroma, szárított alma, ásványi anyagok, gyógynövény és gyümölcs kivonatok (300 mg/kg), glukózamin hidroklorid (260 mg/kg), kondroitin-szulfát (160 mg/kg), mannan-oligoszacharidok (150 mg/kg), frukto-oligoszacharidok (100 mg/kg), schidiger-jukka kivonat (80 mg/kg), organikus réz, organikus cink, organikus szelén."

2012. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!