Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Debreceni állatorvos aki...

Debreceni állatorvos aki házhoz jön?

Figyelt kérdés
ha lehetőleg ingyen :D
2012. júl. 2. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Már ingyen semmi nincsen. Viszont én vagy három állatorvost ismerek Debrecenben. Én vesztemre Dr. Jurovics Péterhez járok, megbántam, mert nagyon drága, de ez volt a legközelebb hozzám. Egy egyszerű kötözést is felnyom 7000 forintra. De nem tudom, neked lehet más tapasztalatod lesz vele.


[link]



A Szikes utcán is van egy rendelő, ezek is viszonylag jók.


[link]


Itt vannak a címek, ezek közül válogass!

2012. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tőlünk sincs messze az állatorvos! csak ilyen melegbe nem akarok a kutyával elsétálni oda! amúgy csak sima veszetség elleni oltás kellene:D de van egy orvos aki házhoz jár mert kiköltözött szoboszlóra.
2012. júl. 2. 12:10
 3/4 anonim ***** válasza:
ebrecenbe állatorvosi rendelőbe sétálj el,csapó utca,templomnál,kedves a dokinő, én imádom és viszonylag olcsó.ennyit megér neked a kutyád,nem?
2012. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

persze h megér:D de mondom van hozzánk egy közeli állatorvos 20perc alatt oda tudok sétálni csak hát 38 fokba nem akarok a kutyával oda vissza 40percet sétálni mert lehet nem lenne neki jó:D (10 hónapos labrador)


meg szerintem nem lesz semmi baja ha 1 héttel később kapja meg a veszetség elleni oltást amikor már nincs ilyen meleg.

2012. júl. 2. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!