Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen kutyás közösség,...

Ti milyen kutyás közösség, fórum tagjai lennétek szívesen?

Figyelt kérdés

Ha nem csak hozzácsapódhatnátok egy közösséghez, hanem meghatározhatnátok, hogy milyen is legyen az akkor milyen szempontok lennének a döntőek?

A kutyám fajtája szerint; mindegy csak pörgős legyen; kizárólag szakmai; más témák is szóba jöhetnek, de kutyás téren is tudjak segítséget kérni; legyen mindenki kedves; az őszinteség fontosabb, mint a jópofizás; csak képeket néznék; fontos lenne e a tagok felfogása a kutyatartásról, nevelésről; csak virtuálisan lennék tag; jó lenne, ha lehetne szervezni különböző összejöveteleket, kirándulásokat...


2012. júl. 2. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
miért ne vegyél szaporítótól kutyát közösség tetszene
2012. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Maximum olyannak, ami aktív kutyázást jelent, megyünk kirándulni, kutyát úsztatni, menhelyre tereprendezni vagy hatalmas sétáltatást rendezni, gyertek ti is. Cuki képeket meg "nézzétek, ez az én édibédi kiskutyácskám" fotókat bárhol lehet találni, ha ilyenné válna bármelyik közösség, lelkiismeret-furdalás nélkül ott hagynám. Meg persze ha túl sok lenne a gyökér. De ugye hogy kinek mi a gyökér, az relatív, sok embernek pont én vagyok az :))

Az ilyet szerintem nehéz megtervezni, vagy kialakul egy rendes közösség, mert megtalálják egymást a megfelelő emberek, vagy nem. Ha ilyet akarsz szervezni, akkor olyanra csináld, ami a te igényeidnek megfelel, mert úgy fogod megtalálni a neked megfelelő embereket, különben csak olyan bohóckodás lesz belőle, amihez nem szívesen asszisztálsz.

2012. júl. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akumi, köszönöm a válaszod. Nem szervezni szeretnék, csak kíváncsi vagyok, hogy mások hol éreznék jól magukat akár virtuálisan, akár a való életben. Ez a nézegessünk képeket nekem sem jön be, meg a szerencsétlen kutyák "cuki"-zása, mikor kilóg a fél bordája....
2012. júl. 2. 23:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a netboard pont megfelel. Van egy rakás téma, megtalálja egymást a cukimukizó és a komolyabban kutyázó, van külön topic kutyaiskoláknak, gyermekeseknek, fajtáknak, fiatal kutyásoknak, a sportoknak, állatorvost keresőknek, menhelyeseknek, a felháborító dolgoknak stb. Új topic is nyitható. Minden kategóriába lehet írni, ezért máshol aktív emberek is "odaszokhatnak" egy jó témához.
2012. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!