Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találhatnék ilyen helyeket...

Hol találhatnék ilyen helyeket az interneten ismerkedés céljából? (fórum, pl. )

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy nincsenek barátaim, pedig nagyon nagy szükségem lenne rájuk mostanában. Még régebben megismerkedtem egy haveri körrel, de tőlük annyira elidegenedtem, (ők tőlem, én tőlük, vagy egy bizonyos barátosnőm miatt összegészében.) hogy már szinte nem is tartjuk a kapcsolatot. Sőt mi több, már az osztálytársaimmal sem vagyok annyira jóban, olyan okok miatt, mert nem tudok velük szinte semmiről sem beszélgetni. Amúgy mind-mind olyan emberek (voltak) akik elfogadtak olyannak, amilyen vagyok, (kissé ateista, hehe.) lélektársra találtam bennük, nem úgy, mint a mostani tinédzserek nagy részében.


Szóval ez most csak egy rizsa volt. A lényeg annyi, hogy egy olyan honlapot (fórumot, inkább.) keresek, ahol egy bizonyos közösség (15-25 éves, ~értelmes fiatalokból álló emberek.) összegyűltek, napi szinten tartják a kapcsolatot, (MSN/Skype közös beszélgetés, Facebook, valamit élő találkozás is.) és szívesen befogadnának új társakat is maguk mellé. Az (annyira) nem is olyan nagy baj, ha van annak a bizonyos helynek egy konkrét témája, (bár jobb lenne, ha nem lenne.) ugyanis az én régi baráti köröm fórumjának is volt, mégsem voltam olyan érdekelt benne, de nagyon jól el tudtunk beszélgetni.


Kérem, bárki tagja bármilyen ilyen helynek, jelezze, mert nagy szükségem lenne rá. =) A válaszokat előre is köszönöm! L/16


2012. jan. 4. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Chatszobák, böngészős játékok, különösen ajánlom az erepublikot, ott a legjobb a közösség és chaten is jó a hangulat. Szólj ha adhatok reflinket. :D
2012. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!