Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova viszitek a belvárosban...

Hova viszitek a belvárosban pisilni a kutyát?

Figyelt kérdés
Most költöztem a körútra a (lány) német juhászommal, egyelőre csak az Andrássyn a fűbe tudott pisilni. A fák alá próbáltam vinni a körúton, de nem ment. Ti hova viszitek? A járdára nem akarom... Gondolom, akkor maradnak a fák. Vagy van valami ötletetek? (Teréz, Erzsébet krt. környéke.)
2012. júl. 3. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

nem vagyok pesti, de ha az én kutyám a járdára pisil, akkora oda pisil ebben a nagy meleg 2 perc alatt felszárad.

addig míg az összes szemét meg csikk nincs felszedve nekem ne szóljon be senki a kutyáim miatt.

egyébként ha tényleg nem akarod akkor maradnak a fák meg a füves részek.

2012. júl. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ott a Városliget, óriási kutyás élet van!
2012. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szilvi & Argos ***** válasza:
82%

A rövid eü-i sétákhoz tökéletesen elég az út széli füves csík és a fák alatti hely.

A napi nagy sétához pedig tényleg ott van elég közel a Városliget, sok kutyással. Ott el is tudod engedni a kutyát rohangálni, játszani.

2012. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én újpesten lakok, de néha buszra szállunk, és kimegyünk a Ligetbe, imádom azt a légkört:)
2012. júl. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!