Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kertes házban (kertben...

A kertes házban (kertben tartott) kutyáitokat milyen gyakran viszitek sétálni?

Figyelt kérdés
Főleg arra gondolok,ahol a kutya egész nap(esetleg nagyobb területen)szabadon van,kedvére rohan néha az autók stb után a kerítés mentén,illetve játszanak is kerten belül sokat vele.Nem csak kutyáikat kint tartó gazdik véleménye érdekel!
2012. jún. 20. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én a kutyámat(kerti kutya) minden nap viszem sétálni,összesen olyan 2-3órát sétálok vele(reggel 1-1,5óra és este is ugyanennyi).
2012. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Én naponta, két naponta egy órát sétáltatom, de hétvégén van, hogy 3-4 órát is.
2012. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Én szinte soha. Elég nagy a kert, ráadásul ketten vannak. Napközben elég sokat itthon vagyunk vagy a párom vagy én, és foglalkozunk velük. Néha elvisszük őket egy kicsit kocsival valamerre, hogy idegen helyen szaladgáljanak, de nem ez a jellemző.
2012. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Esténként két órát vagyunk kint. Ilyen melegben kicsit később indulunk.
2012. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Hetente 1x ,de van hogy kimarad ez is.Nem kell neki sok séta ott a kert szaladgálhat kedvére,meg szoktam neki labdát dobálni bent.
2012. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Minden nap, szó szerint fagyban, hóban, esőben, sárban. Kivéve ha beteg. Ebben a melegben csak kb 1,5-2,5órát megyünk, de jobb időben a napi 4-5óra sem ritka.
2012. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi esténként sétálunk két órát általában a természetben, néha a városban.
2012. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Szilvi & Argos ***** válasza:

Mi nagy általánosságban kétszer sétálunk: reggel (vagy délelőtt) és délután (vagy este). Összesen kb. 3-4 órát, de gyakran ennél sokkal többet. Sűrűn az egyik sétát kiváltja ügyintézés a központban...de sokszor egész napra magammal viszem, akkor már nem megyünk ki előtte-utána sétálni persze.

Nagyon szakadó esőben van, hogy kimarad 1-1 alkalom, vagy esetleg 1 teljes nap is...ezt teljesen természetesnek veszi a kutyám, nem követelőzik :)

Például ezen a héten ebben a kánikulában reggel nem viszem ki, naponta csak egyszer sétálunk, este 2,5-3,5 órát...

95 %-ban póráz nélkül Duna-parton sétálunk, Argos fut, úszik, frisbeezik, labdázik, gyakorlunk mindenfélét...van, mikor direkt városi sétára megyünk pórázon

2012. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Minden este kb 1 órát. Előfordul hogy 1-1 nap kimarad, de igyekszünk rendszeresen vinni. Mondjuk ő kinti-benti kutya, van kutyaajtónk, kedvére jön-megy.
2012. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem kinti-benti kutyáim vannak. Tavasztól őszig nyitva van az ajtó, így szabadon dönthetnek, hogy mikor vannak kint, mikor bent. Naponta sétálunk 1-2 órát, hétvégén járunk velük mindenfelé, általában a szabadidőnkre kutyás programokat tervezünk. Egyszer-egyszer kimarad a napi sétáltatás (pl. óriási eső).
2012. jún. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!