Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nincs lelkifurdalásotok, hogy...

Nincs lelkifurdalásotok, hogy nem viszitek magatokkal a kutyát/macskát nyaralni?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon az van.

Van egy kutyuskám (kis termetű). Pénteken indulunk 2 hétre a tengerpartra. Sajnos nem tudjuk magunkkal vinni, mert ahova megyünk nem lehet kutyát vinni. Meg busszal megyünk (1 napos út).

Nagyszülőknél lesz addig.


Úgy bánt, hogy ő nem jöhet. Nem is tudom, hogy hogy fogom kibírni. Meg, hogy ő milyen szomorú lesz, hogy nem láthat minket. :(

Ti nem szoktátok ezt érezni?


2012. jún. 27. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azzal teszel a legjobbat,ha nem sjanálkozol mert azt megérzik az állatok,legalábbis a kutya biztosan. Ő nem tudja számolni a napokat,heteket,jól el lesz a mamánál addig,aztán nagyon örül majd ha érte mentek. Hidd el nem fog szomorkodni,ha nem sajnálkoztok mielőtt elmentek:)
2012. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem két westiem van. Egyetlen egyszer fordult elő, hogy nélkülük mentünk nyaralni, ismerősnél voltak ( a két kutyus anya és lánya ) együtt voltak nem külön-külön. És mégis a nyaralás után kb. 3 hétit "nem szóltak hozzám" értsd meg voltak sértve. Nagyon nehezen felejtették el, hogy itthon hagytam őket. Azóta csak olyan helyre megyünk, ahová lehet vinni kutyát - rengeteg ilyen hely van külföldön még több mint itthon. Bár lehet, hogy ha a nagyszülőket már ismeri a kutyus és volt már ott többször is, tehát hozzá szoktattad ahhoz hogy néha nélküled is ott kell maradnia, akkor nem lesz probléma. Ugye nem most marad egyedül egy idegen helyen? Én ezt nagyon elrontottam, nem is gondoltam, hogy ennyire megviseli őket egy ilyen procedura.

2012. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 intrepid ***** válasza:
51%
Figyu! A kutymorgódnak jó dolga lesz, nagyszüleid jól fognak bánni vele. Nem tudom, hogy szeretik - e a kutyát, de téged igen, és emiatt biztosan jól gondozzák. Te most azzal törődj, hogy érezd jól magad!
2012. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez velem mindig megtörténik... Megyünk le a Balatonhoz, nyaralni ide-oda, apuék nem hajlandóak a személykocsiba berakni a kutyámat, bár ő nem is kicsi.:) Szóval ő sajnos itthon marad mindig... piszok rossz érzés, de már megszokta ha 1-2 hétre elmegyünk, és elszunyázgat. Amúgy a szomszéd néni eteti, imádja, szóval addig ők boldogítják egymást.:)
2012. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Meg fogok őrülni,annyira fog hiányozni de tudom hogy jobb lesz neki ott ahol lesz,mint ahová megyünk mert ott egésznap egyedül lenne,így meg anyósoméknál lesz kertesházba ,amúgymeg panellakó:)
2012. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ő is kertes házban lesz. Szóval imádni fogja, meg ismerősök fogják őt látogatni.
2012. jún. 27. 19:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs, mert visszük:)
2012. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs lelkiismeret furdalásom, mert viszem magammal a kutyát is. :) Mi eleve csak kutyás nyaralásokat szervezünk, így ez nem probléma. Tengerparton voltunk egyszer, amikor még nem volt kutya, és annyira nem tetszett, hogy mégegyszer elmenjek. Hegyek, tópart, vagy a kettő együtt viszont kutyával is szuper!
2012. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudnám otthon hagyni a kutyámat. A nyuszimat 2x hagytam otthon, az is nagyon rossz volt, a kutyámmal sokkal erősebb a kötődés, nem érezném jól magam, ha nincs ott. Idén belföldre megyünk, jövőre viszont szeretnék tengerpartra menni. Olyat helyet fogunk keresni, ahova vihetjük magunkkal.


Ne érezze rajtad, hogy szomorú vagy és ne is búcsúzz el tőle, sokkal könnyebb lesz neki.

2012. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Belföldön nyaralunk majd egy hetet és visszük a két szarost is! :)

Ők azok:

[link]

2012. jún. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!