Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lejárt fültisztító folyadéktól...

Lejárt fültisztító folyadéktól lesz baja a kutyának?

Figyelt kérdés
Kaptam egy olyat, ami 2009 ig volt jó. Azt már ne merjem belecseppenteni a fülébe?
2012. júl. 3. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Neee!
2012. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Oké, én is így gondolom. Milyen árban vannak ezek a cuccok?

Még az a kérdésem lenne, hogy ha atkás a kutya füle, az szemmel észrevehető? Mert elég sokat vakarja, bár lehet a nagy meleg miatt.

Köszi a választ.

2012. júl. 3. 17:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó, hogy egy vadidegen, ennyire nagyon megindokolt válasza azonnal meggyőz. :)))
2012. júl. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lejárt terméket én sem cseppentenék a fülembe, főleg ami már 3 éve le van járva. Csak kíváncsi voltam, hogy más is így gondolja- e, de csak egy válasz érkezett.

Neked mi a véleményed a kérdésről?:)

Mondjuk már vettem újat.

2012. júl. 20. 17:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az, hogy nem tudom, mi van benne, de épp egy tisztítófolyadékról akár azt is el tudom képzelni, hogy semmi romlandó nincs benne. Pl. szemcseppet, amit bontás után 1-2 hétig szabadna használni, simán használok 1 év múlva gyerekkorom óta, és a szemorvosnak is szoktam mondani, hogy á, még van a tavalyiból... és soha nem szólt meg érte, ráadásul a hatása is érződik. Gyakran nagyon erősen túlbiztosítják őket. Lényeg, hogy semmiképpen nem vadidegent kérdeznék, aki névtelenül beír egy igent, vagy nemet, aztán sehol nem vagy vele. :) Persze értem, hogy ez már csak elmélkedés. :) További szépet!
2012. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezt a cseppet szerintem már tuti nem érdemes használni, mert megnéztem, és már fekete darabocskák úszkáltak benne, de már tényleg mindegy, ki is dobtam.

Nekem is van fülcseppem, arra is az van írva, hogy felbontás után x napig használható, de mégis van a tubuson egy lejárati idő. Én azt azért szoktam figyelni. Kb egy év szokott ez lenni. Köszi a választ:)

2012. júl. 23. 11:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ebben igazad van, hogy a kérdéses szemcsepp, amikről beszéltem, felbontás nélkül évekig elállnak. Én csak arra "jöttem rá", hogy felbontva is. :D
2012. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aha, az én fülcseppemnek sincs semmi baja, miután túllépi azt a 2 hetet, ami után a gyártó szerint lejárt. De azért ha darabos, és a színe változik, akkor már nem használnám :D
2012. júl. 24. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!